Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem maradt egy barátom se nem...

Nem maradt egy barátom se nem tudok mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Nincs semmi szociális életem, gyerekkori barátaim eltűntek, nincs kivel elmennem sehova nagyon rossz így, felnőtt vagyok, tehát nem is tudom hol kezdjek új kapcsolatokat építeni.
2019. jún. 17. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerj meg új embereket bárhol. Net, munkahely, hobbi. A többi majd kialakul.
2019. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Soha nem jött eddig össze semmi.
2019. jún. 17. 13:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi én is válasszam a halált..
2019. jún. 17. 15:36
 4/8 A kérdező kommentje:
??
2019. jún. 18. 10:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2019. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
23
2019. jún. 21. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg interneten ismerkedni,a környezetemben eleg sokat teszik ezt mivel az egyetem es munka mellett nem sok idejük marad kimozdulni ahol megismerkedhetnének újabb emberekkel....hova valósi vagy egyebként?:)
2019. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
“Akkor válasszam a halált” xdddd ember ne haragudj, de ezen nagyon nevetek. Azért, mert nincsenek barátaid? Szokj hozzá, ahogy idősödsz, egyre kevesebb barátod lesz. A kamuk lemorzsolódnak, az igaziak meg el vannak foglalva a családjukkal stb. Attól még eljárhatsz helyekre egyedül is, ismerkedni is lehet, akár neten akár máshol. Szedd össze magad, ne akarj erőltetve barátkozni.
2019. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!