Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek az itt lévő...

Mi a véleményetek az itt lévő gyűlölködő, beteg emberekről? Ti hogy reagáltok megjegyzéseikre?

Figyelt kérdés

2019. jún. 20. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Semmi. Megszoktam őket.
2019. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Aha. En uj vagyok itt es csak a heten,most,hogy meg vagyok fazva,nem szoktam ide irogatni.
2019. jún. 20. 16:53
 3/14 A kérdező kommentje:
Mi lehet ennek a viselkedesnek a pszicholgiaja?
2019. jún. 20. 16:55
 4/14 A kérdező kommentje:
Gondolom, nemelyek a valo eletben is ilyenek,nemelyek,meg 180 fokban masok,csak itt mernek agressziv viselkedest tanusitani. Vagy hogy lehet ez?
2019. jún. 20. 16:57
 5/14 A kérdező kommentje:

Sikertelen emberek lehetnek es/ vagy pszichopatak,vagy csak mergesek pillanatnyilag valakire a valo vilagban es igy vezetik le a feszultseget?

Nekem ugy tunik,sokaknal nem pillanatnyi rosszkedv,mert nagyon jol kidolgozott sertegetesrendszeruk van vagy hogy mondjam.

2019. jún. 20. 17:01
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
A hülyeségeiket piros gombbal honorálom, aztán meg figyelmen kívül hagyom, vagy írok valami frappánst mikor hogy, veszekedni semmiképp sem állok le velük, bár az a 3-4 újonnan felbukkant incel nyomoréktól meg a rájuk túlfűtötten reagáló minden férfit általánosítóan lehúzó femináciktól már a falnak megyek néha.
2019. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Ami azt illeti, aki teljes életet él, (ami nem összetévesztendő a tökéletessel) jól érzi magát a bőrében, az nemigen érez késztetést trollkodni."


" a troll valószínűleg nem egy életével elégedett valaki. Nem rosszindulat, hanem boldogtalanság szüli a viselkedését. Ha rosszindulatú is a megjegyzése, az csak a tünet, a probléma gyökere az elégedetlen ember."


"- Mit tehetnék?- Ne etesd a trollt!


A fentieken túl pedig tarthatjuk magunkat a már sok helyen olvasható javaslathoz: ne etesd a trollt! Hiszen a troll ott trollkodik, ahol célt ér, és sikeresen felhúzza a másikat. Ha nem reagálunk, nem fogunk jó célpontnak tűnni!"

2019. jún. 20. 17:22
 8/14 A kérdező kommentje:

"MI A JÓ A TROLLKODÁSBAN?


JÓ, HOGY MEGVEREGETIK A VÁLLAM!


Elképzelhető, hogy azért trollkodunk, mert vágyunk egy konkrét valaki vagy legalábbis egy anonim olvasó elismerésére. Hogy pl. okosnak, tájékozottnak, érdekesnek lássanak, olyasvalakinek, akinek van saját véleménye.


Ha így van, gondoljunk bele, hogy mennyire kapjuk meg ezt a valós életünkben?


Szüleink elismertek?


Mostani környezetünk elismer?"

2019. jún. 20. 17:24
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Megbántott egy csúnya, gonosz troll, aki az interneten írja ki magából a bánatát? Írd ki gyorsan az internetre a bánatodat :D Szóval ne trollkodj, légyszíves, erre akartalak kérni.
2019. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azok csak unatkoznak :D

A szépség és divat kategóriában van egy 40+os fickó, aki ott szidja a nők öltözködését, ahol tudja. A férfiakra meg a női ruhákat (harisnya, farmer, leggings) erőlteti. Azokat nem értem, akik vitába kezdenek vele, szerintem elég nyilvánvaló, hogy mire megy ki részéről a játék :D :D :D

2019. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!