Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet "kilépni" a szociál...

Hogy lehet "kilépni" a szociális elszigeteltségből?

Figyelt kérdés

Neveltetesemből adódóan (mindegy mi törtémt, nem sajnáltatom magam) nem tudom hogy kell barátkozni, vagy táncolni, beszélgetni, ilyenek...ha beszélgetek is akkor bájcsevelyig jutok, közeli barátságokat nem tudok kialakítani.

Aki már kijött ebből, hogy csinálta?



2019. jún. 27. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Beiratkozni valamilyen tanfolyamra, vagy könyvtárba, ott szóba elegyedni emberekkel, vagy sportolni. Ilyenek.
2019. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez milyen szép: szociális elszigeteltség. :)


Nyílván a leggyorsabb megoldás ha kierőszakolod magad a komfortzónádból, és olyan szituációkba kevered magad, amik segítenek feloldani a tapasztalatlanságból fakadó félelmeidet. Ha ezzel megvagy, könnyebben tudsz majd helytálni olyan helyzetekben, amik jelenlegi állapotodban kritikusnak számítanak. De ezt leírni könnyebb, mint megcsinálni. :)

2019. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Én hasonló helyzetben egyszer elmentem egy pszichológushoz, egy két órás beszélgetés után már egyáltalán nem éreztem értéktelennek magam. :)

Ami sokat segít, ha nem erőlteted, egyszerűen érdeklődési kör alapján elkezdesz társaságba menni, sport/hobbi csoportokat keresni, ott adott a közös téma, onnan már észre se veszed, és beszippant a társaság. Egy biztos, ne üldögélj otthon magadba fordulva, próbáltam, nem használ. :D

2019. jún. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!