Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek visszavettek a...

Az emberek visszavettek a posztolásból?

Figyelt kérdés
Emlékszem mikor "menő" lett magyarországon is a facebook, olyan 2010 körül, mindenki kitett mident, hogy éppen mit csinál, hol van. Én azt veszem észre, hogy azért az emberek tudatosabban hasznalják a közösségi oldalakat, legalábbis a 20-40 évesek. Az öregek meg 5cm távolságból csinálják a selfieket.

2019. jún. 28. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem vett vissza semmiből. :)


A környezetemben rengetegen kirakják az érdektelen dolgaikat mai napig.

2019. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vajon miért.

Aki más, az meg már tiltva van és nem látod.

2019. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mivel most már tényleg mindenki rajta van, ráadásul annyira beépült az életbe az egész, hogy pl. a munkáltatók is csekkolják a leendő munkavállalókat a fb-on. A tiniknek már fent vannak fb-on a szüleik is, sőt, a nagyszüleik is, így meg gáz lenne részegen-fetrengős képeket posztolni kétnaponta.
2019. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A napi storyban láthatod ezeket
2019. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Rokonom kb azt kiposztolja FB-n ha elmegy szarni...ez valami feltűnési viszketegseg lehet. Egyébként en is ugy veszem észre,hogy sokan visszavettek facebookon, instan viszont megy a majomkodas rendesen :)
2019. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a facebookról átmentek intagramra.
2019. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezt én is észrevettem, mintha az én ismerőseim is kevesebbet posztolnának, sőt én magam is kevesebbet posztolok. Mondjuk képeket azért még töltenek fel de állapotfrissítést, különböző idézeteket, vicceket, idézetes képeket stb-t már alig alig osztanak meg, legalábbis az én ismerőseim.
2019. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert most az instagram átvette ezt a szerepet a facebooktól.

Az insta alternatív valóságában mindenki az élet császára, bulikirály, multimilliomos, többet nyaral mint amennyit itthon van stb...

2019. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 Jól összefoglaltad :D
2019. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól írta itt valaki. Szerintem ha régen is lett volna ez a napi story, akkor régen se tettek volna ki mindent posztként.
2019. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!