Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti a saját szórakoztatásotokra...

Ti a saját szórakoztatásotokra elszoktatok menni akárhova?

Figyelt kérdés

Pl tegyük fel strandra, egyedül hülyeség elmenni nem? Általában családostul mennek az emberek, vagy barátokkal.

Aki így elszokott menni egyedül akárhova, hogy szoktátok magatokat közben érezni?

Csak kíváncsi vagyok, mivel életem során ideáig soha nem mentem el a saját szórakozásom céljából egyedül sehova, max barátokkal,családtagokkal...stb



2019. júl. 1. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam menni egyedül sétálni, enni, vásárolni, moziba, deszkázni. Jól szoktam magam érezni.
2019. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Moziban nem egyszer voltam egyedül, de sétálni is szoktam.
2019. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel rengeteg a szabad időm mikor otthon vagyok, így simán bárhová, buli, mozi, kaja, deszka, wellness hétvége, Airsoft, szinte bármi amihez kedvem van.
2019. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én erősen szociális fobiás vagyok, koncertre szabadtéri rendezvényre nem szeretek kijárni mert egyedül furcsa mászkálni, de strandra kimegyek mert szeretek úszni meg áztatni magam ezért inkább erőt veszek magamon és nem foglalkozok azzal ki néz engem.

Utazni is szívesen elmennék egyedül is.

2019. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
67%
Én el szoktam menni egyedül edzeni, mozizni, enni, kávézni, sétálni, ilyenek. Eleinte volt, hogy kínosan éreztem magam, de szerintem, fontos, hogy mindenki megtanulja értékelni és szeretni a saját társaságát, mert az élet túl rövid ahhoz, hogy mások társaságának a hiánya fogjon vissza minket akármitől.
2019. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam olykor egyedül sétálgatni, bringázni, mozizni. Szeretek a barátaimmal is lógni, de néha jól esnek ilyen alkalmak, amikor kicsit egyedül lehetek a gondolataimmal.
2019. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Cangázni, utazni igen.
2019. júl. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Örülök ennek, mivel magamon vettem észre, hogy milyen lehetőségeket hagytam ki a saját elmém rossz/félelmetes berögződése miatt.
2019. júl. 2. 17:29
 9/10 anonim ***** válasza:
El szoktam menni, olykor nagy ritkán még jól is érzem magam, de mivel a mindennapokban a magány az egyetlen társam, nagyon vágyom rá, hogy legyen valaki velem. Néhány programot, ami talán érdekelne, részben a társaság hiánya miatt hagyok ki. Unom már az állandó egyedüllétet, miközben másoknak van kihez szólnia.
2019. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megtudlak érteni.
2019. júl. 2. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!