Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti is azt veszitek észre hogy...

Ti is azt veszitek észre hogy mindenki annyira el van foglalva a maga életével hogy hiába vagy jófej, rendes és kezdeményező idővel úgysem keresnek? 24/F

Figyelt kérdés

A másik az hogy minél többet kedveskedek meg bókolok egy lánynak, annál inkább szintén azt érzem hogy kevésbé kapom vissza a törődést.


Nekem azt tanácsolták hogy nyissak az emberek felé mivel kicsit nehezebben nyílok meg de ilyenkor azt érzem hogy jobb ha én is csinálom a saját kis dolgomat. Szerencsére nem vagyok rászorulva senkire sem a családomon kívül.



2019. júl. 2. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Személyszerint én nem szeretem, ha valaki nagyon bókol,akkor sem, ha tetszik az illető. Egyrészt sosem tudom, hogy csak udvarias vagy meg akar...,esetleg komolyan gondolja. Van egy ismerősöm, aki ha találkozunk mindig megdicsér valami miatt, de engem ez fáraszt, pedig kedvelem. Általában annyit mondok, hogy "köszi", de nem viszonzom csak nagyon ritkán. Kedves és mosolygós vagyok, de nem viszem túlzásba, ha valaki viszont nagyon közvetlen és nyitott felém azzal megtartom a néhány lépés távolságot, mert már megtanultam, hogy ez ilyen emberekkel valami gáz van.

23/L

2019. júl. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát mert ha elmondassz mindent az unalmas kis életedből akkor mit vársz? Majd beszállnak az unalmas, monoton életedbe?

Nem szóval kell bókolni, elég egy nézés, egy mosoly, egy érintés...

Neked mennyi kedved lenne egy lányhoz, aki nem köszön, egyből jön és mondja, mekkora karod van! És milyen szálkás! Legközelebb eljátsza a vádliddal, mikor kifogy a testrészekből, akkor kezdi előről..

Ehhez még társulna az is, hogy igazából bármelyik csávóval lefeküdne, közben meg kommunikálni sem tud..

2019. júl. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Második, kár volt ezt leírni. Nem unalmas az életem egyáltalán, el tudom magam foglalni mivel jópár hobbim van.

Egyébként igazad van abban hogy nem bókolással kell indítani, erre szoktam emlékeztetni magamat is mert a lányok másképp működnek és a lelkük dicsérete prioritást kell élvezzen. Ennek megfelelően szoktam velük ismerkedni.

2019. júl. 2. 09:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg kell találni a középutat. A figyelmesség nem jelenti azt, hogy folyamatosan valamivel bókolni kell, mert az csökkenti a bók hitelességét.

A kedveskedés ugyanez. Saját példa: pasi1-nél hiányoltam a figyelmességet. Pasi2 ilyeneket csinált rendszeresen, hogy pl. felkockázott és kimagozott nekem egy dinnyét, teljesen kiszolgált. Ami cuki is lehetne, ha a gyereke lettem volna, vagy magatehetetlen. De egy kapcsolatban ez így nem partner szint. A végére már herótom volt a sráctól... Nagyjából így élhető meg, de ez az én véleményem.

2019. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Véletlenül sem akartalak megbántani. Viszont ha rengeteg hobbid van, akkor rengeteg x rengeteg emberrel találkoztál, akkor még lassan tudnod kellene kezelni a helyzetet.

Persze értem, vannak magányos hobbik is ahol nem kell kommunikálni, csapatban dolgozni, tanítani illetve tanulni a másoktól, (tudom, lehet rajzolni együtt is, meg is lehet beszélni, sőt tanulni és tanítani is.. ne ezen tagadjuk le, szerintem érthető). Én akkor voltam olyan mint te, mikor egyedül gördeszkáztam. Azóta rengeteg hobbim ( nagyon sok mindennel el tudom ütni az időm társaságban) lett.

Talán ne is hölgyként nézz rájuk, barátkozni akarj ne egyből egy cukikedvesaranyosragyogoszemu...lányt.

Sok sikert

2019. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!