Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ahoz, hogy normális hozzámillő...

Ahoz, hogy normális hozzámillő pasit találjak. Hol kel keressek? Vagy mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés

Nem azért volt soo barátom,mert húú de odavagyok a fiúkért,hanem mert hamar szakításra kerűlt a sor, mert rájöttem hogy sajnos nem hozzám való ,vagy épp megcsal. Már probálkoztam társekresőn de hülyébbnél hülyébek írak. Utánna probáltam azt,hovy nem keresek majd megtalál. Ezekből wz lett,hogy normálisnak tűntek, de miután összejöttünk kiderűlt hogy flúgos.

Gyakorin is összefutottam egyel akivel megismerkedtünk,sokat beszéltünk, fél évig jártunk aztán megcsalt és kiderűlt hogy lopja a pénzem.

Kicsit emeltem az elvárásokon,mert szerintem eddig nagyon alá adtam. Mégiscsak Tanfolyam mellet három helyen dolgozok,biztosítottam magamnak jövőt( ebből is volt baj. A csávó eltartatta magát velem.)megjelenésemet a magam kedvére formállom nem másnak!. De odafigyelek arra hogy minden rendben legyen. Férfias munkák is mennek, meg az összes házi munka.Nem vagyok tapadós, de az a lesz.rom típus se.Kényes se vagyok, bárhova el lehet velem menni. Cserébe annyit vártam,hogy a párom szeressen,ne csaljon, legyen ápolt.(sajnos manapság már elvárásnak kell lennie hogy legalább fogat mosson) Ne akarja hogy én tartsam el,lehessen vele normállisan beszélni és hülyülni, de ne legyen nagyon földhözragadt. Nem szeretem a féltékenysíget a korlátozást meg egyáltalán nem viselem el.

A kérdéd lényege az lenne ,hogy hol érdemes a keresést elkezdjem? Mert oldalakon nem hiszem hogy sok értelme lenne. Ha van tapasztalatotok leírhatjátol,hogy ti hogyan ismertétek meg azt akivel összeilletek? Mi alaoján indúltatok el?

Mert nagyon nem szeretnék mégy egy idiótát a nyakamba.


2019. júl. 2. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ér jelentkezni? ;)
2019. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt nem tudod kiszűrni előre, ilyenek mindenhol vannak. De ha esélyt se adsz, lehet elszalasztod az igazit.
2019. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak pont az a gáz,hogy eddig túl sok esléyt adtam. Ha valaki oedves volt és jól elbeszéltem vele , akkor randit elfogatam. Utánna sokáíg húztam az ismerkedést, de a végén, mindig kiderűlt hogy nem azt kaptam amire vártam hanem teljesen más személység.
2019. júl. 2. 11:57
 4/13 anonim ***** válasza:

közösségben találtam meg a feleségem


42/F

2019. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Általában ha sokszor történik meg valakivel ugyanaz, akkkor ez egyfajta "jel az élettől", valami oka van, hogy ilyeneket vonzol be. Nem szeretnék bölcselkedni, magam példájából tudom, hogy egy közösségben pillanat alatt megtalálnak olyan emberek, akik szeretnek bántani másokat, érdekes, fura módon másokkal nem merik ezt megtenni, mint velem... Valami lelki oka is van, vagy lehet az ilyen dolgoknak, aminek érdemes lehet utána menni.

Sajnálom ha bölcselkedésnek, okoskodásnak tűnt amit írtam, nem volt ilyen célom vele.

2019. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az a baj h ismerkedeskor mindenki egy jobb arcat mutatja, en ugy vagyok vele h csak azzal tudunk kijonni akinek a hibait eltudjuk fogadni mert mindenkinek van, te pedig a tokeleteset keresed ugy erzem.

Am szerencse kerdese ugy erzem h van aki hamar ratalal a parjara akivel ossze illik, vkinek meg sose sikerul.


Az elet nem egy habostorta, orulj h ez a legnagyobb problemad, es legyel nyitott, ne add fel a keresest.

2019. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az oké hogy el kell fogadni a hibákat. De azért van amit nem lehet. Pl megcsalás testifenyités kihasználás vagy ha eltartatja magát velem a csávó, vagy ketrecbe zár a féltékenységgel. Ezeket nem lehet elfogadni
2019. júl. 2. 12:39
 8/13 Halmai Annamária ***** válasza:
Azért ezekből a kapcsolatokból is sokat tanultál / javult az emberismereted. Szerintem amit tehetsz, hogy 2-3 hónapig nem fekszel le a pasival csak udvarlás, közös programok, stb. Aki nem gondolja komolyan az ennyi energiát már nem nagyon fog belefektetni a dologba.
2019. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A lefekvéssel eddig se volt baj.miután mindíg legalább három hónapot vártam.van aki nem jutot el oda mert leeset hogy hülyé,de van aki utánna fogta és megmutatta milyen is valójában
2019. júl. 2. 13:00
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon vicces ez a kerdes😂😂😂
2019. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!