Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ismerjek meg új emberek...

Hogyan ismerjek meg új embereket/legyek társaságibb ember?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl társasági ember, és az utóbbi időben elkezdtem hiányolni, hogy nincs egy baráti társaságom, akikkel ellennék így nyáron. Van egy nagyon közeli barátnőm ugyan, de vele is csak úgy lettünk barátok, hogy ő egy nagyon szociális ember, és konkrétan rámtapadt :D. Örülök neki ugyan, de nagyon mások vagyunk, és most hogy 8. sulisévünket fejeztük be felmerült, hogy elmegy a 8 osztályos giminkből egy rajzművészetibe. Az előképzőjén megismerkedett egy csomó emberrel, akiknek egy részét ugyan ismerem, és bírom is, de túlságosan különbözünk, ezért a barátnőm általában nélkülem megy velük mindenhová. Neki így már van egy teljesen különálló baráti társasága aminek én nem vagyok a tagja, és így elkezdtem hiányolni, hogy nekem is legyen egy. Nem akarok közéjük tartozni, mert a közös pontjaink száma nulla, de nem tudom hogyan barátkozzak én is össze új emberekkel.

L/15



2019. júl. 3. 19:41
 1/3 anonim válasza:
65%

Add magad. Kerüld azokat, akik ellenszenvesek. Fontos, hogy ne zárkózz el másoktól. Te is értékes ember vagy.

Az írásod alapján legalábbis rendesnek tűnsz. Simán menni fog. :)

2019. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is így éreztem egy ideje már. Nekem kissé nehezebb a helyzetem, mert 21 éves vagyok, dolgozok. A kortársaim nagyrésze még tanul. Próbálj meg a hobbid által megismerkedni emberekkel, lépj be helyi rajzos/festos csoportokba, aztán próbálj ott ismerkedni.
2019. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Több féle képpen ismerhetsz meg új embereket. Pl menj le valahova pl parkba és menj oda valakihez aki épp szimpatikus. Szólítsd meg. Kezdeményezz beszélgetést. De ha kicsit félénkebb vagy akár interneten is tudsz ismerkedni.

De ha már itt tartunk akár itt is.

Szóval ha van kedved nyugodtan írhatsz.

2019. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!