Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tinderre milyen képeket...

Tinderre milyen képeket tegyek fel?!

Figyelt kérdés

Ha viszonylag normális lányokkal akarok beszélgetni/találkozni.Így nem akarok bmwben pózoló pumped gabó klón lenni.

Mégis milyen ruhában milyen háttérrel stb tegyek fel képet ?!


2019. júl. 5. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem legyél önmagad. :) De ami a lényeg: MOSOLYOGJ! A mosoly mindig nyerő!
2019. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Normális ruha, napszemüveg ne legyen rajtad, félmeztelen képet hanyagold, legyen arckép, és legyen lehetőleg olyan amin látszik is hogy 200 kilós vagy vagy sem.

A csoportos képeket is érdemes hanyagolni.

2019. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az egyértelmű hogy normális ruhát hajat hordok napszemüveget se vennék fel...de mégis milyen környezet lenne megnyerő ?!

Ami nem túl nyomulós de mégse "gagyi" pl. nyaraláson készült kép..vagy étteremben egy asztalnál vagy hasonlóra gondolok.

2019. júl. 5. 13:19
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy. Ami rád jellemző. Szerintem szabadtéri kép szerencsésebb általában, nem kell feltétlenül kiderülnie, hogy hol készült, elég egy szép zöld háttér.
2019. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
# 4 Ez sokat segített.Eszembe se jutott volna hirtelen ilyen típusú kép köszönöm :D
2019. júl. 5. 13:37
 6/14 anonim ***** válasza:

Amin (úgy tűnik, hogy) helyes az arcod. Én pl. tehetek fel bármilyet: kutyás, külföldi, sivatagban készült, búvárkodás közben készült (most lesz kocsim, arra még kíváncsi leszek), de tök mindegy, 0 match. Az arcom miatt.

Tinderen viszont normális lányokkal nem igazán fogsz találkozni, de ez már csak személyes vélemény.

2019. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

# 6 Viszonylag normálisara már megfelelne...ha egy éjszakás sikerül találnom nyilván az se zavarna :D

De az ilyen extra pénzéhes nagyon flegma tizenéveseket nagy ívből kerülném...

2019. júl. 5. 19:41
 8/14 anonim válasza:

Az éttermes egynek jó a nyaralós is

Valami laza is pl víz parton esetleg valami sportos. Engem ezek szoktak megfogni

2019. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
# 8 Sportosból gondolom a félmeztelen vagy atlétás konditeremes pózolás felejtős igaz ?!
2019. júl. 6. 22:06
 10/14 anonim ***** válasza:

halihó ! Friss tapasztalatból mondom, egyáltalán ne lepődj meg, ha az elején felteszel pár egyszerű képet és egy match-ed se lesz. Nem tartom magamat csúnyának, de itt az átlag az kevés.. mivel a csajoknak szinten minden jobbrahúzás match, így nagyon válogatnak... és az egész nagyon felszínes...

Mondom nekem mi jött be:

-az első kép közeli arckép legyen, mosolyogj, de semmiképp se nézz a kamerába, hanem a távolba, napszemüveg ne legyen

- legyen egész alakos képed, nekem ez sportos, de ne félmeztelen, én futósat tettem fel, amin kompressziós pólóban vagyok, így meztelenkedés nélkül is átüt az izom, szálkás test

- utazós kép is kell, itt jó, ha pózolsz, valami vicceset csinálsz, én ebből kettőt tettem fel

A rajtad lévő ruhák, divatosak, viccesek vagy márkásak legyenek


Ha eddig megvagy akkor állítsd be a kedvenc számod, kösd be az instagram-ot, amin jó, ha van legalább 15 képed, amin ugyanezek vannak (utazás, sörözés haverokkal (társasági élet), sportolás, fesztiválozás, minden ami van trendi)

És a végére kéne egy bemutatkozás. Ne túl sokat, én ezt is poénosra vettem, de lehet komolyan is, csak határozott legyen, amit leírsz.


Ezután napi 5 lájkom volt.

De a sikerhez persze ez se jelent semmit... ne hidd, hogy ha sok a lájkod, jobb a helyzet. Van aki:

- egyáltalán nem ír

- töröl, ha ráírsz, ha nem

- válaszol, de a legtöbb beszélgetés hamar befullad, kb 2 óra után már nincs válasz, bármit teszel

- van akivel egy-két napot tudsz beszélni, de aztán ugyanúgy lelép


Randim nekem innen még nem volt...

2019. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!