Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudtok mondani olyan dolgot,...

Tudtok mondani olyan dolgot, ami segít az isnerkedésben, vagy, hogy ti hogyan csináljátok? Interneten lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Vidéken élek , de úgy érzem nem valami kielégítő a környezetem , nem találom meg a hangot az emberekkel. Pestre csak 2 év múlva fogok felköltözni , de még nem most. Tudnátok mondani valami megoldást amely segítségével ismerkedhetnék/barátokat szerezhetnék , akár interneten is?

2019. júl. 19. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
en Twitchen talaltam egy nagyon jo baratot, akivel 3 ev utan is beszelunk meg
2019. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én itt próbálkozom már évek óta. A sors összesodort már néhány szimpatikus emberrel. Bár személyes találkozóig egyikükkel sem jutottam el, számomra ezek a beszélgetések is nagyon sokat jelentették. Kezdem azt hinni, hogy a normális, jófej emberek már rég eltűntek erről az oldalról, ugyanis az utóbbi időben senkivel nem sikerült pár napnál tovább leveleznem, pedig mindennapos látogató vagyok. 18/L
2019. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!