Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan/mit illik ilyenkor...

Hogyan/mit illik ilyenkor válaszolni?

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt rám írt egy fiú Messengeren (szimplán megkérdezte, hogy vagyok). Mivel személyesen is gyakran találkozunk, láttam rajta a jeleket, tudtam, hogy érdeklődik irántam (és úgy veszem észre, azóta is). Akkor nem válaszoltam neki, még az üzenetet sem nyitottam meg, amit eléggé megbántam. Azóta többet beszéltünk, és rájöttem, hogy igazából jó lenne őt megismerni, beszélgetni vele. Hogyan tudnám egyenesbe tenni ezt a dolgot? Mit lehet ilyenkor írni?

Természetesen azt a választ is elfogadom és teljes mértékben megértem, hogy ha akkor így döntöttem, ne szórakozzak már vele. :)

Köszönöm a segítséget!



2019. júl. 20. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Több dolgot is tehetsz.

Az egyik, hogy ráírsz szabadkozva, hogy jaj, valamiért átsiklottál az üzenete felett és csak most vetted észre.

Megteheted azt is, hogy te írsz rá valamilyen indokkal, ignorálva az előző üzenetét.

Vagy nem foglalkozol a messengerrel és próbálsz inkább személyesen közel kerülni hozzá.

2019. júl. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nem kell túl sokat magyarázkodni az üzenete miatt, ha valami olyan a tartalma, akkor írd meg, hogy bocs csak most nyitottad meg, mert félrenézted, ha meg amúgy nem volt fontos, ne válaszolj, csak folytasd a kapcsolatot vele.

De mondjuk pont emiatt, azért illene valamennyi idő után válaszolni az üzenetre, ha még nem vagy benne biztos, hogy ignorálni akarod az illetőt :)

2019. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!