Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normalis, hogy így erzek?

Normalis, hogy így erzek?

Figyelt kérdés

Regen is zarkozott voltam, de azert neha volt igenyem tarsasagra is, viszont amiota dolgozom egyszeruen nem igenylem annyira sem a tarsasagot, mint eddig. Nincsen kedvem munka utan kimozdulni. Szoval annyibol all az eletem, hogy dolgozok, hazamegyek, van par ora szabadidom, amiben elfoglalom magam, aztan alszok es kezdodik elolrol.


Nem erzem magamat rosszul ettol a helyzettol, de tudom, hogy ez nagyon szurke es unalmas. Nem azert kene elni, hogy dolgozzunk, hanem azert kene dolgozni, hogy elhessunk, nem?


Meg csak most kezdtem el dolgozni, mivel nem olyan reg fejeztem be a tanulmanyaimat, de mar most úgy erzem, mintha egy robot lennek, ez az egesz reggel 8-tol 16:30-ig "robotolas" nekem nem tetszik es nem tudom ezt hosszutavon elkepzelni.


2019. júl. 23. 08:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Fejben dől el minden. Ha kialakult a probléma arra mindig van megoldás, és megoldás pedig ugye nincs probléma nélkül. Jelen esetben mi a megoldás? Az hogy változtatsz, kilépsz ebből a komfortzónából és olyan dolgokat csinálsz, teszel amiket eddig nem. :)
2019. júl. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!