Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Házilag elkészített zöld teát...

Házilag elkészített zöld teát amiben citrom van több flakonban hogyan tudnám tartosítani valami természetes alapanyaggal, esetleg szénsav?

Figyelt kérdés

2019. okt. 1. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene tartósítani? Készíts mindig annyit, amennyit frissen elfogyasztasz. Max 1-2 kancsóval, bár én annak a híve vagyok, hogy teát csészénként készítünk.
2019. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

1. Zöld teát citrommal fogyasztani nem illene, nem illik össze a kettö

2. Semmiféle teát nem szokás tartósítani, csak frissen jó.

2019. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

2!


Ha neki citrommal ízlik, miért ne ihatná citrommal? Létezik pár fele citromos ízesítésű jeges zöldtea is..

2019. okt. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

#3

Ja, csak azoknak közük sincs a teához. A cukros citromos üdítő teljesen oké.

2019. okt. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudjanak a kérdésre kerestem választ, nem azt mennyire iható vagy nem iható citrommal, illetve az hogy ez hülyeség
2019. okt. 3. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet tartósítani.
2019. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
De kérdező, mi nem érthető azon, hogy semmivel? A tea frissen (max 1 napon belül) fogyasztandó, ennyi.
2019. okt. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!