Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Aki úgy tartja magáról, hogy...

Aki úgy tartja magáról, hogy minőségi ételeket eszik, milyen kajákat ért ezalatt?

Figyelt kérdés
2019. okt. 31. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elsősorban az összetevőkre vonatkozik, nekem pl. az volt a legnagyobb vízválasztó, amikor elkezdtem nézni a termékek összetevőit az első cukormentes évemben, ami már jó pár éve volt.


Akkor amiatt, hogy miben van cukor, azt akkor nem veszem meg, elkezdtem hús- és tejmentes is lenni, nem szélsőségesen, de nagyon ritkán ettem ilyeneket, meg nem vettem, azóta sem veszek semmi olyan ételt, aminek nem tudtam, nem tudom az összetevőit vagy olyan összetevője volt/van, amiről nem tudtam/tudom, hogy micsoda, kémiai vegyszerek pl.


Ettől függetlenül azért még most is van vitám egyesekkel arról, hogy mi számít egészségesnek, pl. olajban sült dolgok, de pl. én inkább eszem olyan csipszet vagy csipszszerűséget, amelynek összetevői természetes dolgok (még ha olajos is), mint pl. glutént vagy más kémiai vegyszeres ételeket, de zöldség-gyümölcsből pl. mindig igyekszem organikusat venni és szerintem ezt jelenti a minőségi étkezés, hogy megnézzük, hogy mit eszünk, és nem akármit.


Gondolom, hogy az is a része, hogy minden vitamin és tápanyag benne van az ember étrendjében, mindent, amit eszik az ember, tudja, hogy miért eszi, nem csak azért, mert finom vagy mert ez van. Szerintem. De persze ez csak az én véleményem.

2020. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!