Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért van az, hogy szinte...

Miért van az, hogy szinte minden alkalommal, amikor citromfű teát iszom (filteres), mintha apró "homokdarabok" ropognának a fogaim között, amikor összezárom az állkapcsomat?

Figyelt kérdés
Ezért mondják, hogy vesekövet okoznak a rohadt gyógyteák?
2019. nov. 10. 15:05
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy ha megiszom a napi 2 liter körüli kellő folyadékmennyiséget, akkor az kimossa a vesémet kellően?
2019. nov. 10. 15:06
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ostobaság. Hogy kerülne vesekő a fogaid közé?
2019. nov. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elöszöd is nézz meg egy anatómiaábrát, hogy a szájad meg a veséd hol van egymáshoz képest.

Másrészt semmiféle teától vagy folyadéktól nem lehet vesekövet kapni, éppen ellenkezöleg.

HArmadszor ha homokszemcséket érzel teaivás közben, akkor sürgösen menj pszichiáterhez.

2019. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem jó minőségű, nem tisztították meg rendesen. A Zen Chai zöld tea + citromfű teát szoktam inni, jó friss az íze, de nem ropog.
2019. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én hugyozni szoktam tőle mint az ökör.
2019. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!