Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kaptam egy Italian Art Cafe...

Kaptam egy Italian Art Cafe kapszulás gépet. Kerestem a kapszulák méreteit de sehol nem találtam igazi leírást. Töltögetni nem akarom. A kapszula méret alapján kávét, vagy webshopot keresek aki ilyen méretűt forgalmaz? Ø38 6 mm x 30mm

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ne meret szerintit hanem tipushoz valot keress (nem ismerem amit te irsz melyik marka, de a tobbi pl nespresso, dolce gusto stb ilyen, ha egyezne is a meret a kapszula kialakitasa nem mindegy, egy masik markae hasonlo mint a nespresso megsem jo bele). illetve kornyezet szempontjabol jobb a toltogetes, szuper kavekat lehet mar kapni, mi pont ezert vettunk kave orlot is, nem bantuk meg es nincs millio kapszula szemet. mindenkepp erdemes ha masert nem is, hat ezert atterni az utantoltesre.


talan itt lehet, ami itthon kaphato itt megtalalhatoak a tipusok

[link]


de itt szerintem tuti : [link]


van nemet es francia oldaluk is. gondolom nem Mo.-n elsz, mivel itt ugy latom nincs ilyen, es csak nem kicseszesbol adtak egy itthon nem kaphato markat... vagy ha itt elsz, tuti van amelyik kompatibilis vele, kerdezd meg azokat akiktol kaptad, biztos nem csak lekaptak valamit a polcrol :) biztos lesz megoldas

2019. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fæsza ajándék....


Amazon.de ott kapsz hozzá kompatibilis kapszulát

Amúgy meg csak náluk lehet venni [link]

2019. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a reagálásokat! Nem vesződök vele annyit nem ér. Az a pár hozzávaló kapszula ami van még elfogy, utána kuka.
2019. dec. 18. 09:19
 4/4 anonim ***** válasza:
inkabb add el, ha van toltheto kapszulad. vagy ajandekba. azert eleg nagy oazarlas lenne kidobni vagy ebayen is eladhatod. van aki direkt tolthetoset vesz kornyezettudatossagbol
2019. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!