Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lehet bárhol az országban...

Lehet bárhol az országban kapni görögdinnyés (piros) Rockstar energiaitalt?

Figyelt kérdés
Kb 1 évvel ezelőtt még lehetett kapni Sopronban egy dohányboltban, viszont sajnos ott kifogyott, és azóta az egész országban egyetlen egy helyen sem találtam újra. Pár hónapja Németországban sok helyen találtam és nagyon örültem, hoztam is haza sokat, de már egy ideje abból is kifogytam. Nagykerekben is kerestem, de semmi. Nagyon hiányzik, tényleg az egyik legjobb amit kóstoltam. Hátha valaki ismer helyet vagy Nagykert ahol még kapni. Ha kell tálcákkal veszek előre, csak tudják szerezni. Esetleg ha valakinek van tudomása meg narancssárgáról annak is örülnék.

2020. jan. 13. 15:59
 1/1 anonim válasza:
100%
Itt Erdélyben sem lehet kapni nekem ez volt a kedvencem mert kissé savanyú volt
2020. jan. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!