Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a legfinomabb ital, a...

Melyik a legfinomabb ital, a starbucksban?

Figyelt kérdés
A kávét alapból nem szeretem, ha iszok is, édesen. Van valami ott édes szájúaknak? Nem szoktam oda járni, de egyszer ki szeretném próbálni.

2020. febr. 9. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Chai tea latte víz nélkül kérve. Ez egy fűszeres tejes ital, finom és alapból édes, mert koncentrátumból készítik.
2020. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én a forró csokijukat szeretem nagyon. Van karamellás, mogyorós meg ilyenek. Én a karamellásat részeítem előnyben, a lányom a simát
2020. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A forró csoki tényleg jó, a vattacukros, ha nagyon édes szájú vagy. Én annyira nem szeretem az extra édes italokat, számomra a hibiszkuszos tea a legjobb. 18L
2020. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%

Minek akarsz kávézni, ha nem szereted?

Igyál teát, ha annyira nagyon starbucksba akatsz menni, bár nem értem a hely varázsát, ha utálod a kávét...

[link]


És félreértés ne essék, én is ott kávézom, ha kávéházba akarok menni, de nem azért, mert jajjjjj Starbucks, hanem szimplán ott megcsinálják hiszti és szájhúzogatás nélkül, amit inni akarok (ellentétben egy-két hellyel, ahol pl azt hazudják, hogy koffeinmentes a kávé, de nem az vagy ahol előre darált vackot kapok koffeinmentes helyett - és nem hobbiból iszom koffeinmentes és tejmentes kávét - volt már szar 12-14!órám, mert mégis koffeines kávét kaptam, szerencsére ott még nem tartok, hogy mentő legyen belőle ill. pont nem volán mögött ültem, mikor jött a hatása, de nem kívánom senkinek, a koffeinre adott reakción)

2020. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!