Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Összekevertek a kávét a...

Összekevertek a kávét a kakaóporral mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt hittem finomabb lesz tőle, de csak eldugította a kávéfőzőt. Most mit csináljak, hogy újra használható legyen a kávé ?
2020. febr. 28. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Vegyél másik kávét.
2020. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván szétválasztani nem tudod, a kávéfőzőn átfőzni nem tudod, egyetlen módja a tűzhelyen a törökös kávé/s kakaó főzése, amit utána le kell szűrni.

Miért nem előbb kérdeztél, mielőtt ezt a hülyeséget csinálod?

2020. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Finom a kakaoporos kávé, de a már lefőzött kávéba kell keverni.... Ha nem nagyon finom őrlésű a kávé, megpróbálhatod átszitálni.
2020. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hű köszönöm mindenkinek a választ, a második válaszolónak is nagyon jó tipp, megpróbálok belőle főzni akkor valamit. A harmadiknak is köszönöm, szitán gondolkodtam én is, de sajnos olyan finom a kakaópor, hogy hozzá ragadt a kávéhoz. Sajnos azt hittem majd most kitalálok valami jót :D És igaz, utána fogom ezentúl hozzá önteni a kakót, az az igazi.

Tudjátok van ilyen amikor jön egy ötlet a semmiből, és tök jónak tűnik amíg meg nem csináljátok :D


#1, sajnos nem megoldás, mert elég drága kávé volt, és pazarolni sem szeretek .


De ettől függetlenül mindenkinek adtam zöld kezet

2020. febr. 29. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!