Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért van az ha iszom egy...

Miért van az ha iszom egy energia italt akkor fáradtabb leszek? Ha nem vagyok fáradt akkor is egy kis idő múlva el nyom a fáradság. Ez csak nálam van így?

Figyelt kérdés

Ritkán szoktam inni,múlt héten ittam egyet minden nap és ha pihent voltam állandóan fáradt lettem tőle,ha fáradt vagyok még akkor is.

Hell.



2020. márc. 3. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Nevük csak energiaital , amúgy cukrozott aromás szensavas lötty , ez mind oxigént vizet és sok nyomelemet elvon az emésztéséhez ...
2020. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1# Ezért lennék fáradt tőle?
2020. márc. 3. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy fáradt tőle, mert hirtelen megugrik tőle a vércukrod, amire a szervezeted inzulinlkettel válaszol, csak ez mindíg nagyobb mint amennyi cukrot beviszel, így a cukorlöket után az inzulinlöket hatásától gyakorlatilag leesik a vércukrod.


Ezért az energiaitalt sose idd éhgyomorra, és cukros kajára se.

Ha tényleg "energizálni" akarod magad akkor a legjobb ha valami húsos kaja után iszod! Pl: kolbász, vagy felvágott.

Mert így segíti az emésztést, és a felszívódást is.

Viszont fél doboz elég, a másik felét egy óra múlva küldd le, és figyeld a külömbséget a hatásban!

2020. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3# Rendben nagyon köszönöm,igazából inkább nem szeretnék inni mert később nem lesz érte hálás a szívem.
2020. márc. 3. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!