Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mivel igyuk a kávét,hogy jobb...

Mivel igyuk a kávét,hogy jobb legyen cukor nélkül?

Figyelt kérdés
Ha cukor,meg tejpor nélkül akarjuk.Rizstej vagy kókusztej és 1 teáskanál fahéjjal egészségesebb?

2020. júl. 4. 10:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Én cukor nélkül,egy kevés sima tejjel szoktam:)

Növényi tejet nem szoktunk venni,de ha én megyek boltba legközelebb veszek,most hogy így írtad jól hangzik

2020. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Édesítőt nem ismered?
2020. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
Jobb kávét kell venni akkor nem kell bele semmi ízesitő.
2020. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%

én kókusztejporral és egy kicsi teljes értékű nádcukorral (dm) iszom, vagy mézzel.

próbálkoztam kokusztejjel is, nem rossz, de kicsit vizes hatású, bár lehet gyenge kávé volt amúgy is😁

a cukrot úgy tudod elhagyni, hogy egyre csökkented a mennyiséget, amig már nem is kell.

ha több a tej mint a kávé akkor cukor se kell bele (nekem).

2020. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Hát egy kávéskanál fahéjat bele tenni egy kávéba ritka rossz ötlet. Eszméletlen xar lesz. Egy icipicit szórj bele, az elég ízesítőnek. De egészséges nem lesz tőle.

Amúgy pontosan hogy kell azt érteni, hogy jobb legyen cukor nélkül? A jó minőségű kávé cukor nélkül is finom. Ha a fehér cukrot akarod elhagyni, használhatsz helyette mézet, vagy nadcukrot. A tej helyett a növényi tej lehet megoldás, bár nem hinnem, hogy egészségesebb, azt viszont ne felejtsd el, hogy a növényi tejeknek közük nincs a tehéntej izéhez

2020. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
En hosszu kavet szoktam inni, tehat jo sok vizzel lefozve, es abba egy deci mandulatejet szoktam rakni, igy iszom cukor nelkul. Jobb minosegu kaveba szamomra tenyleg nem kell cukor, de pl amit automatabol veszek az egyetemen neha, na abba kell, mert cukor nelkul undorito ize van. Na meg a kaloria se mindegy, egy deci kokuszban vagy mandulaban sokkal-sokkal kevesebb kaloria van, mint a rendes tejben. Szerintem a rizstejnek nincs jo ize, es kaveval parositva ihatatlan, illetve ha megnezed, a szenhidrattartalma rendkivul magas, nekem nem ferne bele az etrendembe. Kokusz vagy mandula jobb valasztas kavehoz, de izles kerdese.
2020. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy teáskanál fahéj iszonyú sok. Ihatatlan lesz kb.

Ha el akarod engedni a cukrot, lassan építsd le, tehát minden héten csökkentsd az előző heti cukor adagot. Lehet hogy jobb minőségű kávéra kell váltani. (Nem tudom milyet isztok, de van ami igen keserű.) Ha direkt cukor nélkül akarom, akkor én egy eszpresszót keverek el két deci zsíros tehéntejben. (Tehéntejet szabad inni?)

Ami nagyon klassz, főleg így nyáron, a cold brew, abból egyáltalán nem hiányzik a cukor, nem kell hozzá tej sem, csak egy adag jég. Otthon is könnyen elkészíthető.

2020. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%
Én egy kis borssal bolondítom meg.
2020. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Rummal
2020. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
39%
Tán normális kávét kéne venni, nem valami szemetet és akkor nem kéne valamivel ízesíteni annak érdekében, hogy jó íze legyen
2020. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!