Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen kapszulas kávéfőzőt...

Milyen kapszulas kávéfőzőt vegyünk?

Figyelt kérdés

Kotyogós kizárva azt nem szeretem/szeretjük.... Napi 1 kávé megy le azt is ketten isszuk.

Kapszulast kiszámoltuk 5000ft lenne egy hónapra napi 1 kapszulával.

Perpill ugyan ennyi megy el kávéra david offot vagy pellini top-ot isszuk .

Szarvasi kávéfőzőnk van.

Nagy a választék a kapszulasok között nem bírunk dönteni, jó lenne 30.000ft alatt maradni



2020. aug. 14. 11:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nespresso gepet vettem, 30 ezer volt, ez a legolcsobb modelljuk, azert vettuk ezt, mert ha megsem valik be a kapszulas, nem dobtunk ki sokat, en meg vagyok vele elegedve, ahhoz kepest hogy ez a legolcsobb naluk, teljesen jol mukodik. Rengeteg marka gyart hozza kompatibilis kapszulakat, de az eredeti Nespresso kapszulakat is szeretjuk.

Ha tonkremegy, szerintem valtunk valami komolyabbra, de addig tokeletes.

2020. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A legalapabb Nespressot vettük meg a darálós kávéfőző mellé otthonra. Teljesen jó. Pellini, Illy gyárt vele kompatibilis kapszulát.
2020. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nespressot vettünk. A saját kapszulái drágák, de rengeteg különféle kapszula kapható hozzá igen jó minőségben és baráti áron (Davidoff, Illy stb.) Ráadásul, most a nyári akcióban (aug 23-ig, azt hiszem) ha veszel egy készüléket és beregisztrálod, akkor kapsz 12000 ft utalványt mellé, így rögtön olcsóbb :)
2020. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Először döntsd el, hogy melyik kávékat szeretnétek inni. Nekem Nespresso van, a legolcsóbb kávéfőzőjüket vettem meg, vagy 5 éve hibátlanul működik. Annyi, hogy néhány havonta érdemes vízkőtleníteni, amihez van külön kapszula, de az szerintem hülyeség. 3-4 havonta teletöltöm a víztartályát vízzel, amibe öntök fél deci ételecetet. Az szépen lehozza a vízkövet a tartályról is. Aztán ilyen ecetes vizet átengedek a főzőn, nyilván kapszula nélkül, 2-3 alkalommal. Hagyom egy kicsit, majd sima vízzel átmosatom megint, és annyi. Ezt csak azért mondom, mert hallottam másoktól olyat, hogy egyszer csak nem jött át többé a víz a főzőn, akkor macerásabb javítani nyilván. Ha a vízkőre odafigyelsz, sokat kibírnak.
2020. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%

Teljesen mindegy, úgyis meg fogjátok bánni.


Ezért jó a legolcsóbb is.

Pont ugyanúgy lefozi a kapszulást, mint a másik.

2020. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
5: persze, hogy megbánja. Aki használja a kapszulást, eddig nem hallottam még senkit csalódottan nyilatkozni.
2020. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#3 hol van ez az akció?
2020. aug. 14. 12:53
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még olyat nem láttam, hogy ne lett volna valahol valami akció. Nézd meg a nespresso.hu oldalt. Vagy kapszulát adnak, vagy nekem pl. tejhabosító volt mellé. Nagy csodák nem lesznek, de karácsony környékén, novembertől biztosan lesznek még csábítóbb akciók is. Bár szerintem felesleges kivárni.
2020. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kb minden nespresso gép forgalmazónál

Pl media márkt, euronics stb


Kapsz egy utalványt, amit 12k értékben le tudsz vásárolni


De amúgy is csak nespresso gépet éri meg venni, mert ahhoz kompatibilis kapszulákból nagyon sok van a piacon

2020. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
dolce gusto oblo
2020. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!