Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Cukorral vagy édesítöszerrel...

Cukorral vagy édesítöszerrel esetleg vegyesen finomabb a kóla?

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 09:06
A kérdező szavazást indított:
Cukros kólák
Édesítöszeres kólák
Cukort és édesítöszert is tartalmazó kólák
29 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekem édesítővel,és azok közül is a Pepsi. A cukros nekem már túl édes,a Coca Cola édesítőse meg kicsit mellékízű.
2020. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Soha nem ittam, ettem még semmit, amiben édesítőszer volt, és ne éreztem volna ki. Számomra fogyaszthatatlanok az ilyen dolgok, és nem azért, mert elvi bajom lenne vele, hanem mert valahogy ki is löki a szervezetem. Ha meginnék egy pohár édesítőszeres kólát, vagy bármit, fél napig a wc-re járnék pisilni tőle, míg az utolsó molekulát ki nem üríti a szervezetem.

Úgyhogy ha választani kell, a cukros, de évente 2-3 alkalommal ha iszom kólát, akkor lehet, hogy sokat mondok. Az energiaitalokkal vetekszik káros hatások terén.

2020. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
77%
Én a zero kólát szeretem jéggel
2020. aug. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Imádom az édesítőszeres kólát!

A cukros szerintem ihatatlan, főleg a gyorséttermek gépi kólái. Szóval felőlem vághat pofákat a mekiben a bölcsészdiplomás kislány, én a nagy krumplis big mac menühöz is light kólát fogok kérni!

2020. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
A mekiben nem is igazi kóla van, hanem kólaszörp. Na, az pocsék, semmi köze az igazihoz.
2020. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
#5 Ja, mert a dobozos kóla sokkal igazibb... Vagy mit értesz igazi alatt? Szerinted a coca colát frissen facsarják kokacserjéből? XD Az is csak egy szirup+víz. Egyébként amikor legelőször kitalálták a kólát, mint üdítőitalt az is egy sűrű szirup volt, amit felöntöttek szódavízzel, tehát szörp.
2020. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudom, de a kellő szénsav sincs meg benne így, hogy a gépből nyomják, pedig az a kólánál nagyon fontos szerintem. Nyilván sokan szeretik így is, különben váltott volna a meki is, de nekem a dobozos, palackos az igazi, frissen felbontva. Ha már kimegy belőle a szénsav, jobban diminál az az édeskés íz, ami nekem szénsav nélkül már nem jön be. Persze ez mind egyéni ízlés kérdése.
2020. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Furujika ***** válasza:
52%

Amig ittam kolat, hidegen jegkockaval Coca Cola Light vagy Zero. Szensav kikeverve.

A sima kolabol 1-2 korty valaki masebol, tul edes.

2020. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lassan 8-10 éve nem iszom colát mert teljesen más az íze!

Németországban pl.. teljesen más az íze a coca-colának mint itthon.

2020. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bírom meginni az édesítőszeres italokat, mindenből kiérzem, az ízétől egyszerűen hányingerem lesz.

Annyira szar, hogy már szinte mindenbe azt tesznek.

2020. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!