Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kávét vagy energiaitalt igyak?

Kávét vagy energiaitalt igyak?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Annak ellenére, hogy a sok kemofóbiás üldözi az energiaitalokat, észszerű keretek között nyugodtan ihatod, pláne ha még cukormentes is. Viszont én a kávét választanám.
2020. okt. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ mit szeretsz.
2020. okt. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A kettő közül akkor már inkább normális kávét.
2020. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Én energiaitalból főzöm le a kávét.
2020. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Maté teát, ginseng kapszulával. Ezek még hasznosak is tudnak lenni.
2020. okt. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Nekem reggel a kave esik jól, délután sokszor az energiaital. Egy aludobozos energiaital koffeintartalma kb egy csésze feketekaveval egyezik, tehát így számolj vele.

Amúgy semmi karosabb nincs benne mint bármelyik szénsavas uditoben!

2020. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 vkka válasza:
81%
kólát
2020. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
77%
Egy jó kávé sokkal finomabb, mint a műanyag energiaital. Főleg, ha rászánod az időt is, és nem csak a 120 ft-os gépi fosatót töltöd magadba.
2020. okt. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
kv-t.
2020. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindkettő élénkít, de én a kávéra esküszöm, mert az egyúttal élvezeti és vendégváró ital is, és ahogy lefőzöd, egyfajta hangulata is van, ráadásul nagyobb múltú tradicionális italfajta. Mellesleg még azt is hozzátenném, hogy ha 1 nap többször is elálmosodsz, amikor nem kéne, és bírod is a kávét, akkor azt többször is ihatsz nyugodtan, energiaitalból viszont még maguk a gyártók sem ajánlanak max. napi fél liternél többet meginni az összetétele miatt!

Persze saját ízlésedtől függ a dolog, és ha inkább az energiaitalt választod, nem baj, de csak módjával!

Energiaitalt nagyon ritkán iszunk, a kávét nálunk mindenki szereti, de ha konkrétan az élénkítés a cél, akkor fater inkább a kólára esküszik, bár nagyobb mennyiségben az sem valami jótékony, akárcsak az energiaital, én például nem is vagyok oda egyikért sem, csak a kávéért.

2020. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!