Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hol lehet fahéjas Coca Cola-t...

Hol lehet fahéjas Coca Cola-t kapni, létezik belőle nem Zero is?

Figyelt kérdés

Eddig csak fényképen láttam fahéjas Coca Cola-t, a közeli boltokban, de még Intersparban sem találtam. Hol lehet ilyet kapni?

Vajon létezik belőle hagyományos, cukros nem Zero is? A cukormentes kólákban nem szeretem az édesítőszer ízét (nem is nagyon iszom kólát), de a fahéjasat kipróbálnám!



2020. okt. 28. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Boltban sose láttam, de rákerestem és lehet rendelni

Pl. itt: [link]

2020. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Bár ha csak megkóstolni akarom, nem az igazi, hogy a "legkisebb rendelhető mennyiség: 12"
2020. okt. 28. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Magyarországon hivatalosan ezeket a Coca termékeket lehet kapni: [link]

De kisboltokban, dohányboltokban lehet találni különlegességeket. Én is így találtam fahéjas kólát a kőbányai Cédrus piac dohányboltjában. Ezen kívül persze lehet rendelni is.

2020. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tescoban is van

És igen,van cukormentes is,de nem a tescoban hanem mondjuk Ázsia center vagy ilyesmi helyek ;)

2021. jan. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van nem cukormentes is*
2021. jan. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, jó tudni!
2021. jan. 9. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!