Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi a különbség az energiaitalo...

Mi a különbség az energiaitalok és pre-workoutok között a szívre gyakorolt hatást nézve?

Figyelt kérdés

Mindig mikor energiaitalt iszom rendszeresen(egy hetig mondjuk mindennap egy monster egesz nap, este eszek valamennyit), olyan mintha ereznem hogy a szivem kevesbe birja, hamarabb lesz magasabb a pulzusom, szivdobogasaim vannak, viszont a pre-workoutnal ez nem jellemzo. Tekintsunk el a tobbi osszetevotol, a koffeintartalmuk hasonlo, sot egy black blood szerintem erosebb koffeinszempontbol, megsincs vele baj. A tobbi osszetevo lenne az ami ennyire befolyasolja megis, vagy szinplan bekepzelem magamnak?

Orvos azt mondta semmi baj a szivemmel, de nem kulonosebben gyozott meg.



2020. nov. 11. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
A pre-workutok tele lehetnek még egy csomó értékes aminosavval is. NO prekurzorok, kreatin, karnitin, vitaminok.
2020. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Egyik szarabb a másiknál, nem lenne egyszerűbb valami nem laborban kotyvasztott kemikáliától remélni a plusz aktivitást? Ginseng, maté tea, stb..
2020. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolso ne aggodj, azokat is iszom. De van olyan helyzet ahol nem engedhetem meg magamnak, hogy fozogessek egy teat, allni hagyjam, satobbi satobbi. De orulok hogy beleszolsz masok eletebe, keretlenul
2020. nov. 11. 12:23
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Mit nem engedhetsz meg? :D Nem tudsz engedni egy pohár forró vizet és belecseppenteni pár csepp édesítőt? Minden csak és kizárólag kifogás, te meg még érvelni sem tudsz, úgy csinálsz, mintha egy tea fél órát venne igénybe. Holott 5-10 perc, ennyi szünet még a gyárakban is van óránként. Szóval hagyjuk a hablatyot. :D Nincs kedved, macerás, inkább bedobsz valami dobozos szart. Egészségedre!
2020. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Na a mate teás nagyokosnak sincs fogalma mi az a pre-workut és mi a hatása, de osztja az eszt, mint a sok puding testű, beles, kopasz vén marha a teremben.

Én is iszom zöld teát, ginsenget, maca-t, chlorellat, spirulinát, de azért jól tud jönni egy pl. kis AAKG, BCAA, glutamin, piperin, koffein.

Már ha komolyan odateszed magad, nem csak punciskodni jársz a terembe.

2020. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
5-ös, te meg sz_pjál le. :) Példának írtam, te retardált, én semmi ilyennel nem élek, mert az izomhoz nem ezeket a szarokat kell zabálni, mint amiket te felsoroltál, hanem csak normálisan zabálni és odatenni magadat a teremben, de az ilyen kis kancsók, mint te, a sok vegyi szartól várják az izomtömeget, munka nélkül... :D Gyökérg_ci.
2020. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5-os egyetertek veled, de szerintem hagyjuk. Ez a nagyokos masokat sertegetni tud meg beleugatni dolgokba, mast nem :D

Mindenkinek ment a zold kezecske aki nem erezte magat okosabbnak mindenkinel 🤡

2020. nov. 11. 19:50
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

6.Te teljesen szét vagy esve. Mitől vagy ilyen agresszív? Koksz? Tesztó?

Hajad van még? :D

Gyerekkorom óta sportoló nő vagyok, sok éve edzek és pontosan ismerem a biokémiáját ezeknek a "vegyi szaroknak" a testemben. Rengetegen használják még rajtam kívül. Versenyzők is. Biztos mind BCAA-tól, meg NO fokozótól várja az izmot és rózsaszín súlyzókkal páváskodik a tükör előtt.

Te viszont teljesen tudatlan vagy, hiszen ezek nem "izomépítők", sőt nem is instant izmok. :D

De sokkal többet bírok a teremben és definiáltabb az izomzatom, amióta rásegítek edzés előtt ezekkel.

Ami káros és haszontalan, az az "élelmiszer" ipar által gyártott sok hitvány, értéktelen szemét.

Boomer...

2020. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!