Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hol tudok milkis üdítőitalt...

Hol tudok milkis üdítőitalt venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Ezt a koreai italt keresem már elég régóta. Azt tudom, hogy a Dunapandában lehet kapni, de odáig nem igazán tudok eljutni.

2020. nov. 18. 20:59
 1/1 Komplikato ***** válasza:

Hello.Eltelt a kérdés óta röpke 3 év, de itt nem látom, hogy válaszolt volna valaki. Az én jelenlegi forrásom egy nem túl rég nyílt üzlet, a Mester utca elején az 51-es villamos végállomásánál van.

A bolt neve Miigo és koreai, kínai, japán, thai, indonéz kajákat, fűszereket, sznekket és édességet árulnak.

A kicsi dobozos verzió 400 forint, ebből tejes, epres, banános és (sárga)dinnyés van, fél literes üvegesből csak a tejes, az 600 forint. Sajnos nem tudnak beszerezni 1.5 litereset, mert az jobban megérné. Lehet csak bevezető árak, mert mint írtam elég új bolt, de rákeresve simán találtam olyan árakat ami több mint a duplája ezeknek. Én eredetileg japán Calpist kerestem, ezt találtam. Árulnak persze japán Ramune-t több ízben, de az sokkal drágább, olyan 900 forint?

Ha már nem aktuális, a válasz akkor is itt marad, hátha mást is érdekel.

Szép napot.

nov. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!