Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak a wattnak van olyan...

Csak a wattnak van olyan energiaitala, amiben nincs sok koffein?

Figyelt kérdés

Ugy remlik, csak mate tea es guarana kivonat van benne. Mostanaban viszont nem talaltam. Ti lattatok valahol, vagy esetleg mas markanal van? (Ja, tudom meg hogy a Monsternek van hasonlo, de az tul nagy mennyiseg, es nem jott be izre sem, sajnos)



Relevans valaszokat legyszi, nem kell orvost jatszani, meg leirni otszazadszorra, hogy az energiaitalok egeszsegtelenek, meg egyenes ut a magas vernyomashoz/szivrohamhoz, vesebajokhoz, nehezlegzeshez stb :D csak ezt ne, legyszi...


2020. nov. 27. 12:51
 1/5 anonim válasza:
72%
Szerintem nincsen. De mióta kémiát tanulok, nem szívesen ajánlanám az általad preferált márkát.
2020. nov. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En csak a monsterrol tudok, hogy van valami ilyesmi, mas markatol meg nem lattam.
2020. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vannak nagyobb kiszerelésű flakonos energiaitalok. Nem a minőségről híresek, de azok között van olyan
2020. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát az átlaghoz képest a bombában sincs annyi koffein
2020. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Watt natura amire te gondolsz az megszűnt. A Hellnek is volt ilyen, az is megszűnt. A többiekét nem tudom.
2020. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!