Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szénsav és alkoholmentes sör...

Szénsav és alkoholmentes sör létezik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egy igazi rémálom lenne a sörfogyasztóknak, de engem nem érdekel az íze. Ha sörözök helyre áll a gyomrom (gondolom a komló meg a vitaminok). Mindennap meg szeretnék inni egyet. De az alkoholmentes sör is szénsavas, ami meg felpuffaszt és én mindig fel vagyok puffadva.

2020. dec. 27. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Azt nevezik lóhúgynak.
2020. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyes :D amint mondtam nem érdekel az íze. És ha a sima alkohol mentes sört sokszor felrázom amég ki nem megy belőle a szénsav ?
2020. dec. 27. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Pfúj! Meleg ne legyen?! Egyébként nem, nem létezik, de rázogatással tényleg kimegy belőle. Ha melegebb könnyebben, tehát először rázogat, aztán hűtő. Szerintem.
2020. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Felnyitod az alkoholmentest, nem árt, ha szobahőmérséletű, nagyjából fél óráig, 5 percenként felrázod, beteszed a hűtőbe, szerintem teljesíteni fogja elvárásaidat.

Próbáld ki!

2020. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!