Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Most a covid alatt szoktatok...

Most a covid alatt szoktatok vásárolni elvitelre kávét ha bevásárolni mentek vagy belvárosi sétához?

Figyelt kérdés

A nagy kávézóláncoktól [Starbucks, Costa Coffee, Cafe Frei, Californa Company, Mccafe/McDonalds] vagy kisebb kávézóktól vásároltok akik nyitva vannak még.

Sokan vannak akik nem adnak ki erre többszáz forintot.

Kort is írjatok.



2021. jan. 25. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy jön ki, akkor szoktam venni. Főleg kisebb helyeken, a nagy láncoknak úgyis van elég bevételük most is. Inkább a kisebb speciality kávézókat támogatom a pénzemmel. Persze nem mindennap iszok ilyen helyen, általában otthon kávézok. De amikor úgy jön ki a lépés, nem sajnálom rá a pénzt, főleg, hogyha jó is a kávé és kedves a kiszolgálás.
2021. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőimmel fent a városban sétálunk, beszélgetünk akkor szoktunk elvitelre kérni kávét, cappuccinot vagy forró csokit. 27 éves vagyok.
2021. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy szoktam, mint azelőtt. Ha megkivánom, akkor veszek egyett, mielőtt kimegyek az üzletházból, és hazafelé, vagy a következő uticél felé megiszom.
2021. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hupsz, kor kimaradt. 21vagyok.
2021. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23 vagyok, az lemaradt.
2021. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi pont a cafe frei mellett lakunk. Viszont mióta covid van annyira nincs hangulata. Mióta bezártak a helyek november óta most, ebben a hónapban voltunk először, viszont most 2x is. Máshol nem is ittunk azóta.

22 éves vagyok.

2021. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Mindenki nyitva lehet este 19oraig, de csak elvitelre lehet kiszolgalni ... csak a beucsorges nem megengedett. Igy volt idaig is!
2021. jan. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Nem. Nem szeretek az utcán sétálva kávét inni.
2021. jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen örömöm... lassan kávémérgezést kapok, de akkor is támogatom a vendglátósokat.
2021. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!