Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Van értelme a pezsgőtablettána...

Van értelme a pezsgőtablettának? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 11. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nézd... én úgy vagyok vele, ártani nem árt, és igaz, hogy nincs benne olyan giga mennyiségű hatóanyag, de azért amit ráírnak, az benne van. Valamit ér...


Én sokszor azt iszom üdítő helyett. Sok ember folyamatosan üdítőt, meg teákat, ízesített ásványvizeket iszik, víz helyett.

Én meg veszek vagy 5 féle pezsgőtablettát, az igaz, hogy egyszerre kb 2500 ft, mert közel 500 ft 1 doboz, de úgy szoktam csinálni, hogy egy 1,5-2 literes pet palackba teszek mind az 5-ből, és egész nap megiszom.

Így végülis lesz 20 db másfél literes flakon vitaminozott, ízesített vizem. Egy hónapig biztos elég.

2021. márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is iszom, és egyet értek az 1. válasz írójával.
2021. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze,van értelme.
2021. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval, tényleg jó üdítő helyett, betegségek ellen is véd egy szinten, erősíti a szervezetet.
2021. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!