Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Az energiaital mikor a leghatá...

Az energiaital mikor a leghatásosabb, ha fenn akarok maradni éjjel?

Figyelt kérdés
Esténként szeretnék fennmaradni, és sorozatokat nézni, de egyszerűen nem sikerül. Próbáltam, hogy reggel iszok meg egyet, aztán a nap folyamán mégtöbbet, de volt olyan is, hogy este ittam meg kettőt, de éjfél után mindig egyből kidőlök.
2021. márc. 27. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem inkább aludj éjszaka, a szervezeted is azt igényli.
2021. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé egészségtelen, a rendszeres energiaital fogyasztás is, és az is hogy nem alszol eleget.
2021. márc. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz fent maradni tole ejjel, maximum akkor mukodne, ha honapokra leallnal mindenfele koffeinnel, aztan egyszer meginnal egy dobozzal este 8-9 korul... Ha fenn akarsz maradni ejszaka, akkor ne reggel kelj fel, hanem delutan. Ennyi.
2021. márc. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb az energiaital is csak álmosítani fog, mert szarrá terheled a szervezeted. Én is szeretnék fennmaradni hajnali 2ig, de nem lehet.
2021. márc. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
A koffein édeskevés ahhoz, hogy egy ember komoly motáváció nélkül ébren tudjon maradni órákkal többet. Egyébként nem olyan hosszú a hatása, szóval, ha te éjfél után ébren akarsz maradni, akkor 11kor verd be. De nem javaslom, mert utána gazdagabb leszel egy insomniával, egy koffein függőséggel, ráadásul olyan szernek leszel a függője, aminek valójában sokkal rosszabb a hatás\mellékhatás aránya, mint az amphetaminennak
2021. márc. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Energiaitaltól még simán alszik az ember, úgyhogy felesleges ezzel szórakozni
2021. márc. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Irigyellek. Én örülnék, ha korán el tudnék aludni. Egyszerű a megoldás. Kibírsz valahogy egy éjszakát ébren, aztán nappal meg alszol, így este nem leszel álmos.

Az energiaitalt hagyjad szerintem, kikészíti a gyomrod, beindítja a szíved, felnyomja a vérnyomásod. Fáradtan csak rosszul leszel tőle.

2021. márc. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7. Ez jó taktika, de sajnos az online oktatás miatt 8-kor már fent kell lennem:)
2021. márc. 28. 12:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor talán ne éjszaka nézz sorozatot. A tanulás nem tart egész nap, bőven lenne időd mást is csinálni.
2021. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!