Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hol lehet klarstein vákuum...

Sanyimester kérdése:

Hol lehet klarstein vákuum kávéfőzőt kapni?

Figyelt kérdés

Amikor volt, akkor nem vettem meg, gondoltam, hogy megveszem később. Az egész országban elkapkodták, és már nem találok sehol.

Klarstein Drop Coffee Maker Kávéfőző



#kávéfőző #Klarstein Kávéfőző #Klarstein Drop Coffee Maker Kávéfőző #vákuum kávéfőző #vákuumos kávéfőző
2021. ápr. 5. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha a klarstein.hu-n nincs akkor már kifutott termék. De én a helyedben kerülném ezt a márkát.
2021. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó vicc kerülni! Klarstein német márka, kiváló minőség az otthoni elegancia jegyében!

Kérdező, anyukám dettó ugyanilyen, sokszor vacillál, és ha nem veszi meg mégse, amit kinézett, utólag mindig kétszer is bánja!

Igaz, kétszer annyiba kerül, de esetleg Klarstein Soulmate ?

2021. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!