Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen üdítőitalt igyak?

Milyen üdítőitalt igyak?

Figyelt kérdés

Egyszerű kérdésnek tűnik, de szeretnék jó megoldást találni. Viszonylag gyakran fogyasztok erősebb ízű, fűszeresebb ételeket, ami után a víz nem esik jól. Ilyenkor kólát vagy cukrozott teát iszok. Ez nem túl egészséges, szeretnék valami egészségesebb alternatívát választani. Mivel napközben iszok pl. ebédhez így mindenképp alkoholmentes megoldást keresek. A citromos vízet nem igazán tudtam megszokni, az édesítőszereket pedig elvből kerülöm.


Van valakinek jó ötete?



#ital #üdítő #egészséges étkezés #egészséges ital #egészséges üdítő
2021. máj. 14. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Cukormentes szörp, limonádé, ízesített ásványvíz
2021. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szóda, tonik, háziszörp. Utóbbi kettő szintén cukros, dehát lehet válogatni.


De őszintén szólva normális étrend és életmód mellett 1-1 pohár üdítő cukortartalmán és egészségességének mértékén pörögni igazán a dolgok túlgondolása.

2021. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket.


#2 sajnos nem ez a helyzet.


Nagyon nem ideális az étrendem, és jelentős túlsúlyjal küzdök. Mondjuk azt, hogy a feleslegből kijönne egy egészséges felnőtt ember.


Nem sok akaraterőm van, de tudom hogy lépnem kell. Magát az étkezést nehéz is megváltoztatnom. Teszek lépéseket abban az ügyben is, de ez lassabban megy, tehát a megfelelő üdítő kiválasztása egy lépés lenne, amit viszonylag hamar meg tudnék szokni...

2021. máj. 14. 21:39
 4/7 anonim válasza:

Apenta zero: málna, dinnye de több ízbe van..


Hűsd leúgy jobb :)

2021. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szálas teák közül vannak jó minőségűek, amik cukor nélkül is finomak. Nyáron szálas earl grey ice teát iszom mentával cukor nélkül. Szerintem nagyon finom
2021. máj. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az életmódváltás érdekében tenni kell. Úgyhogy az "ebédre nem esik jól a víz" hááát... Nem bántásból, de ha már itt elakadsz, nem tudom hogy fogsz fogyni.
2021. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem segítettek (egyáltalán nem sokat) a Zero italok. De csak az elején. Ezeket is elhagytam. Rezisztenciazavaró mind.
2021. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!