Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha megiszok egy pohár nescaffé...

Ha megiszok egy pohár nescaffét miért fáj utána az egész testem? A hasam a karjaim és van hogy a fejem is amit nem értek miért mert ha meg nem iszok akkor meg azért fáj mert nem ittam. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Napi 1-et szoktam inni. Nem tasakosat hanem az üvegben kaphatót iszom.

2021. máj. 18. 14:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömet látom, hogy úgy issza a kávét, hogy egy huzással legurítja a torkán megkérdezem tőle, hogy nem fáj e neki utánna az egész teste csak röhögött és azt mondta nekem hogy dehogy fáj! Pedig ő nem napi egyet iszik hanem megiszik napi 4-5-öt azt semmi baja...
2021. máj. 18. 14:32
 2/4 anonim válasza:
Talán az lehet a baj, hogy allergiás vagy valamire a kávéból vagy a szervezeted nem bírja, és lehet hogy annyit ittál belőle hogy a szervezeted nagyon megszokta és elvonási tüneteid vannak. Én sem vagyok orvos vagy ápoló de szerintem ez lehet az oka. Próbálj ki más kávét vagy menj el orvoshoz vagy röntgenre, de nem is biztos hogy a kávétól van, én személy szerint napi 2 kávét iszok de sose volt ilyen tünetem, 90% ( szerintem) hogy nem a kávétól van.
2021. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Koffein allergia, nem nagyon kéne igyál kávét, teát, kólát…
2021. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így reagálok a koffeinre.
2021. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!