Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Van itt, aki nem tejjel,...

Van itt, aki nem tejjel, hanem vízzel issza a kakaót? Hallottam ilyenről, kipróbáltam, undorító.

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 10:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%

Mit is jelent az hogy undorító? Ez olyan egzakt fogalom, mint egy szín (pl. kék, zöld..., stb), vagy pedig egyéntől függő? Ha az, akkor célszerűbb lenne úgy fogalmazni, hogy ÉN (a tisztelt kérdező) utálom, nem szeretem, vagy akár azt is írhatja, hogy undorodik tőle... De ez nem azt jelenti, hogy undorító a hivatkozott dolog! (Mitől is lenne az? A víztől? A tejben is van víz, elég sok is... Meg más is, amit ráadásul nem is bír mindenki szervezete.)

Nem lehet ilyen, ÁLTALÁNOS jelzővel "undorító" ellátni egy vélemény alapján valamit. Mi, emberek sem vagyunk egyformák. Az ízlések, és pofonok amúgy is eltérők...

2021. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése. Csak azért szólok hozzá, mert egy fontos opció kimaradt a szavazásból: nem iszom kakaót.
2021. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10%
Koszos finnyadék vagy kérdező, egy normális ember a szart is megeszi/issza ha egészséges. Ki nem szarja le az ízét? Aki cukros dolgokat eszik az retardált. Nincs mit!
2021. jún. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Akkor miért van ennyi dagadt ember, főpeg idősebbek? Rendesen megörülök, ha látok egy 40 feletti embert, aki nem kicseszett kövér. De attól még nem kell adni az egészségszakit.
2021. jún. 13. 09:28
 15/15 anonim ***** válasza:
54%

13-as: te vagy a retardált, egy igazi foggyos proli!


A kérdésre: én forró csokit szoktam vízbe tenni (ha nincs otthon tej), kakaót nem. A forró csoki is jobb tejben. Finomabb, krémesebb.

2021. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!