Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik gyógynövény, tea jó...

Melyik gyógynövény, tea jó szorongásra és nyugtatónak?

Figyelt kérdés
A citromfűt próbáltam több héten át, de elég gyenge, és nem is jó ízű. Valami erősebb gyógytea esetleg van? (És nem horror áron)

2021. jún. 19. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
En magnezium citratot veszek be, ha nagyon szorongok, szerintem ez a legjobb.
2021. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tea keveréket a patikában ajánlanak, vannak készen is. Én egyesével vettem meg, és összekevertem, csak így nagyon sok lett, de végül befőttes üvegekben jól tudom tárolni.

Én citromfű, macskagyökér, komló-virág, borsmentalevél keveréket használom rendszeresen, orbáncfű tea is nagyon-nagyon jó, akár magában, akár keverve, csak az orbáncfűnek a nyári (napos) időben kevésbé ajánlott a rendszeres használata.

2021. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Naturland nyugtató tea
2021. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge, ez tény, de egyik gyógytea sem lesz xanax tabletta. Lehet próbálkozni levendulával, komlóval, orbáncfűvel, macskagyökérrel, galagonyával és ezeket tartalmazó különböző teakeverékekkel, de ne várj csodát egy teától.
2021. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 ezek közül melyik a legerősebb?
2021. jún. 19. 12:49
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Teaként mindegyik vicc kategória, semmit nem fognak hatni valódi szorongásra.


Vannak ezek tablettaként is formulálva, ebből a legerősebb a Baldivian Night, amiben 440mg macskagyökér kivonat van, az talán picit hat/álmosít.


De még ezek is cukorkák a leggyengébb Xanaxhoz képest is.

2021. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
#6, ezek a gyógyteák finoman hatnak, szinte észrevétlenül képesek kisimítani az idegrendszert, elvisehetőbbé teszik a streszt okozta feszültséget. Nem feltétlenül kell gyógyszer.
2021. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
MagneB6
2021. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Rivotril
2021. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#7, ha csak az idegek kisimítása a cél, azt én nem nevezném szorongásnak és kérdeznék a legerősebb nyugtató hatásról. De ez nyilván a személyes értelmezésen múlik.
2021. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!