Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kedvenc energiaitalotok?

Kedvenc energiaitalotok?

Figyelt kérdés

Érdekelne kinek mi a kedvenc energiaitala és most a legkedvencebbet írjátok, ne többet hanem ha választani kéne azok közül akkor csak azt amit a legjobban szeretsz!

Nekem a legkedvencebbem az a Adrenalin: almás-dinnyés (azt hiszem így írják, rózsaszínes).Csak kevés helyen látom pedig imádom és ebből néha 4-et is veszek, persze nem egy nap iszom meg de volt rá példa :D..

Anti-energiaitalosok ne írjatok, köszi! XD

Kort és nemet is írjatok légyszi.

24L vagyok.



2021. júl. 26. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
NBER Energy
2021. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1.na ezt még nem is hallottam pedig imádom az energiaitalokat :D..van ebből kedvenc íz esetleg ahogy írtam? kor nem? :)
2021. júl. 26. 22:20
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Monster Lewis Hamilton
2021. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Pure BIO energy, uborka-menta ízben.
2021. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

Örök kedvencem lesz a Monster The Doctor. Nem az az egyszerűen édes, engem a Fantára emlékeztet. Amikor már fájt a pénztárcámnak kiadni 400 Ft-okat kiadni rá, akkor vettem üveges Fantát, és totál olyan íze volt. :DD

17/L

2021. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Legutóbb kb 3 éve ittam bombát azt hiszem, olyan jót aludtam utána délután, mint még soha 😂😂😂
2021. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Baratomnak Bomba Mojito (vagy mi), nekem jelenleg Hell, mindegyik kb. Most a peach lemon verzioja. A dinnyese nem izlik. Viszont a Redbull gorogdinnyese annal jobb, valamint az idei nyari kaktuszgyumolcsose is.
2021. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi :D

de nemet és kort is írjatok légyszi ahogy írtam.

a másik kedvencem amúgy a watt-watermelon gooseberry (egres, dinnyés) ez a kettő igazából az örök kedvenc persze a többiből is szeretek néhányat de ha lehetne mindig ezeket venném.:)

2021. júl. 26. 22:59
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

Rengeteget szeretek, de amúgy most a sima Hell (meg a night, aminek ugyanolyan az íze, mint a simának, csak menőbb a doboza).


Amit még nagyon szeretek:


-Hell coco split

-Burn classic, mango, apple-kiwi

-Monster mango loco

-Red Bull kókusz-áfonya

-Dragster classic (a legjobb ár-érték arányú energiaital)

-S-Budget körte-karamell

-Adrenalin szilva-alma-fahéj

-Tutti Juice (tudom, hogy ebben nincs koffein, de az íze nagyon jó)


Biztos van még pár kedvencem, de egyelőre ennyi jutott eszembe.

Igen, kicsit energiaital függő vagyok...

2021. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
Előző vagyok, 19/L
2021. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!