Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi az a coca-cola mámor?

Mi az a coca-cola mámor?

Figyelt kérdés
Mármint erre az időszakra gondolok. Miért hívták így?

2021. júl. 30. 03:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a regi doben csak almodozott mindenki Amerikarol, a Coca~Cola egy ismeretlen ital volt es mindenki azt hitte attol bodultak az amerikai fiatalok :) Urban legendak keringtek rola, hogy koka tartalmu amit a kokainnal azonositottak a fejukben. A receptura is titkos - na ez aztan mar a vegso bizonyitek, hogy valami titok van a palackba zarva.
2021. júl. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az eredeti receptúrában valóban szerepelt kokalevél kivonat, tehát volt némi kokain az italban, így aztán lehetett erre hivatkoznia az imperialista-ellenes propagandának.
2021. júl. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert az az imperializmus bűzhödt rákfenéje! Tessék szépen Bambit inni!
2021. júl. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Mert kokaint raktak régen a kólákba, attól voltak mámorosak az emberek.

Lehet, hogy még ma is raknak bele kokót nem lehet tudni....

2021. júl. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Volt Kolumbiaban az a leanyvallalat, amit Pablo Escobar iranyitott ... na abban a koko~colaban tenyleg volt nafta :))))
2021. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért kérdeztem mert 13 éves koromban történelem órán drogokról beszélgettünk és a tanár azt mondta hogy a kólának is van tudatmódosító hatása de sajnos nem magyarázta meg én akkor még gyakran féltem kérdezni arról ami érdekel. Viszont otthon kipróbáltam, szándékosan rengeteg bögre kólát öntöttem magamba (bár az Pepsi volt) és valóban elbódultam tőle egy két óra múlva. Hirtelen óriási zsibbadás uralkodott el rajtam ezért utána 2 órán keresztül csak feküdtem és fejhallgatóval zenét hallgattam. Hihetetl eurófikus boldogságot éreztem, mindennel kapcsolatban, és csak vigyorogtam. Annak idején még talán kétszer sikerült ez. Azóta is eszembe szokott jutni és próbálkozok ezt elérlni de már nem megy. Szoktam érezni egy hasonló érzést de valahogy mégsem akkora érzés ez mint ami még akkor volt. Egyre többel és többel próbálkozok. Akkor még kb. másfél üveg két literes kólát ittam meg gyorsan kb 1 óra alatt. Most már ott tartok hogy hat üveggel próbálkozok, vagy is tervezem. Megbeszéltem magammal hogyhogyha nem sikerül akkor feladom és beletörődök hogy nem lehet beállni tőle, de cserébe a cukor és a foszforsav tönkretesz. Mitől éreztettem ezt régen?
2021. júl. 30. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os, Akkor felment a cukrod:)
2021. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!