Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hova tuntek a zero energiaitalok?

Hova tuntek a zero energiaitalok?

Figyelt kérdés
Ugy kell vadaszni, sztem modtanaban 10/7szer nem is talalok:(

2021. okt. 18. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Az energia ital tele van cukorral és koffeinnel ez pörget fel. Ha zéró az csak ízesített víz nagyjából
2021. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk a Sparban szokott lenni mostanában is.
2021. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Passz. De én is észrevettem. Lehet nagyobb lett a kereslet rá, vagy nálunk a legtöbb boltban úgy van, hogy 1 markának van 10 fajtája, és ugye így alapból kevesebb van 1-1 fajtából.
2021. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
A cukor nem pörget fel. A koffein megtalálható a cukormentes energiaitalban is. Egy fekete kávé is ébren tart. Én nem vettem ezt észre, nálunk van cukormentes energiaital.
2021. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor csak Pécs halt ki?:D

De eskü, már a spar sajat markas zero sincs:(( Sehol.

2021. okt. 19. 00:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok, én is Pécsről írok. :D

Árkádos intersparban van zero hell, redbull, bomba. Meg több dohányboltban is ezek, meg talán zero burn is szokott lenni. Biztos vannak még, nem vagyok azért akkora energiaital fogyasztó.

2021. okt. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Zero Hell arkadban????

Bmeg lehet csak vak vagyok, vagy mivanxd hetek óta nem lattam.

2021. okt. 19. 01:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod miskolcról küldhetek xd
2021. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!