Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Energiaitaltól lesz energiám...

Energiaitaltól lesz energiám tehát nem fogom érezni holnap hogy fáradt vagyok ha reggel megiszok egyet?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok most álmos, de tudom reggel hulla leszek, ezért kérdezem hogy reggel a találka előtt beugrok egy boltba és vennék egy hellt. Mennyire hatásos?

2021. okt. 25. 01:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Akarom mondani ma :D mert már éjfél bőven elmúlt
2021. okt. 25. 01:11
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva kB mindennap iszok egyet, meg kávézok is, de rám már egyik sincs semmi hatással :d...

De alapból is keveset alszok, azt is szarul (akkor is ha mondjuk nem iszok semmit)

2021. okt. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Hatásos lesz nyugi!
2021. okt. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Magát a fáradtságot ugyanúgy érzed (fizikailag), ha csak 2-3 órát aludtál, de ott lesz az a "kinyílt az elmém, minden olyan éles és valós" érzés, kb. fél órával azután, hogy ledöntötted.
2021. okt. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az energiaitalnak nem azért az a neve, hogy benyakalsz egyet, mint a többi hülyegyerek, azt attól majd Superman leszel meg ilyenek, hanem mert tele van b*szva cukorral meg koffeinnel. Ami alapból nem túlzottan egészséges, meg a legtöbbször semmit sem érez tőle az ember.
2021. okt. 25. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem vagy ráállva egy bizonyos dőzisú koffeinre akkor kb 1-2 óra hosszáig fogod azt érezni, hogy felfrissülsz tőle.


Én pl napi 2-3 kávéhoz vagyok szokva. Egy energiaital nem sokat segít.


Inkább igyál kávét, egészségesebb.

2021. okt. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ittam. Olyan hasmenésem volt tőle, hogy kb kevesebb volt az energiám, mint nélküle.
2021. okt. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A kávé ne legyen erős, mert akkor valóban hasimasi!


Ha az energia ital jött be, maradj annál, bár valóban egészségtelen, mivel szintetikus. A pulzust (ampert)emeli meg, ezért sokkal jobban igénybe veszi az ereket és a szívet.

1 évig energia ital minden nap, 1,4 év igénybe vétel...


Rágózhatsz is napközben, elég jól fel tud ébreszteni, próbáld ki.

2021. okt. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem napi öt kotyogós kv mellett nincs magasabb pulzusom az átlagnál, a vérnyomásom még így is mindig alacsony, fosni csak akkor fosok tőle, ha tejet teszek bele.

Az energiatalban kevesebb a koffein, mint a kotyogós kávéban. A cukormentes verziója cukorral sincs telerakva, csak a koffein van benne. Én a koffeint érzem, a cukrot nem. Vizsgánál se jött be soha az "egyél csokit, szőlőcukrot" tipp. Ki kell tapasztalnod, neked mi a jó, mi pezsdít fel.

Ha fáradt vagy, és húzóra megiszol egy fél liter vizet, az sokat segít.

2021. okt. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!