Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Fejfájás, rossz közérzet...

Fejfájás, rossz közérzet esetén miért leszek jobban a Monster energia italtól?

Figyelt kérdés
Az egy dolog, hogy felpörget, de még figyeltem, hogy engem "gyógyít" is.

2021. nov. 12. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Csak ideiglenesen “gyógyít” az. Ha elmúlik a hatása, még szarabbul leszel utána.
2021. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

A placebo-hatásról hallottál már? Nagyrészt azért segít.

Max. a cukor és a koffein az, ami rövid távon kis javulás érzetét okozza.

2021. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Cukor/koffein függőség is lehet.
2021. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
80%
Szerintem már elvonási tüneteid vannak. Tehát már nem azért kell, hogy jól érezd magad, hanem hogy ne érezd magad szarul.
2021. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Cukor és koffein...
2021. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Juj, bizony, mert az energiaital egy ördögtől való kemény drog! :D


Simán lehet alacsony végnyomástól is fejfájás, ami a koffein hatékonyan segít.

Az egyik legnépszerűbb fájdalomcsillapítónak, a Quarelinnek is (amit kimondottan fejfájásra ajánlanak) az egyik összetevője a koffein.

2021. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A férjem issza minden nap, ezért van mindig a hűtőben. Én csak havi 1-2 alkalommal szoktam inni. Egyszer munka után nagyon rosszul voltam, fájt a fejem, szédültem. Valami szensavasat kívántam, de csak monster volt itthon és kB egy óra alatt elszürcsöltem, és teljesen elmúlt a rosszullét. A másik alkalom meg pont a héten volt. Egy éves múlt a kislányom, 11 hónapos koráig szoptattam, szóval kB két évig nem ittam monstert. Nagyon fáradt voltam, megint a fejem fájt. Megittam egy monstert és nagyon jól lettem. Csak azért írtam le ezt, mert tuti, hogy nem vagyok függő és placebo hatásnak sem mondanám, mert nem olyan szándékkal szoktam inni ilyenkor, h na most ettől jobban leszek. Biztos akkor a koffein és a cukor van rám ilyen jó hatással.
2021. nov. 13. 01:56
 8/8 anonim válasza:
80%

Nekem is rengeteget fáj a fejem, meg vagyok gyenge rosszul, nekem bizony nagyon sokat segít az energiaital!


Leginkább ezért iszom, meg nekem amúgy nagyon-nagyon alacsony a vérnyomásom és az orvos nekem a kávét mondta! Érdekes attól nem szoktam jobban lenni, meg nem bírom... Én a 2,5 deciset iszom a Monster azt hiszem több. De nem akkora ördögtől való az energiaital, mint aminek előadják, kb. egy felcukrozott tejes kávé ugyanaz...

2021. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!