Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Moziban mekkora üdítőt vesztek...

Moziban mekkora üdítőt vesztek legtöbbször: kicsit, közepeset, vagy nagyot?

Figyelt kérdés

2021. dec. 8. 00:57
A kérdező szavazást indított:
Kicsit (0,5 literes).
Közepeset (0,75 literes).
Nagyot (1 literes).
39 szavazat
1 2
 1/20 scamdemic ***** válasza:
31%

1. Nem járok moziba.

2. Nem iszom ilyen cukros löttyöket.

2021. dec. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
Fél liter vizet szoktam bevinni, mást nem. A popcornt meg a főleg a nachost legszívesebben betiltanám.
2021. dec. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
1 litereset szoktam venni de már kb a fele elmegy mire elindul maga a film
2021. dec. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
Egyrészt semmilyet, nem akarok fetrengeni mert majd beh.gyozok, másrészt lassan már nem járok moziba, nincs kedvem a csámcsogást meg a szürcsölést hallgatni mindenfelől.
2021. dec. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Bárcsak ez a sok savanyú ember a valóságban sem járna moziba, ehelyett minden filmre ők mennek először, rugdossák a széket mert unatkoznak, beszélgetnek csak mert más inni mer.


Egyebként szörcsögni az itallal? Azt mégis hogy? A szívószállal való ivásnak nincs hangja egyáltalán, kivéve az utolsó 2 mp erejéig. Micsoda tragédia. Akit a kamu csámcsogás zavary az üljön a szélére, ne a középet foglalja el, ahol a legtöbben vannak

2021. dec. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 molnarmarcell21 ***** válasza:
92%
Régen nagyot vettem, de pár éve semmilyet, mert már nem bírom ki pisilés nélkül.
2021. dec. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Általában nagyot, annyira minimális az eltérés árban, hogy jobban megéri (igen, tudom, direkt van így kitalálva, hogy a nagyobbat vedd).


Illetve nachos menühöz valamiért csak közepeset szoktak adni, úgyhogy ha nem jut eszembe direkt külön kérni, akkor azt.

2021. dec. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%

Nem enni, inni megyek a moziba, és mivel elmúltam 3 éves, probléma nélkül kibírom azt az időt evés ivás nélkül.

Ja, és kaki, pisi nélkül is!

Filmet nézni megyek, már ha ritkán megyek, nem szoktam ilyeneket venni.

És egyébként leginkább azért megyek ritkán, mert baromira zavar a sok suttyó bunkó, akik nem tudnak viselkedni, és pl. végig csámcsogják, szürcsölik, csörgetik, pofázzák a filmet.

2021. dec. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Páros popcorn menüt szoktunk venni, ebben kettő literes van
2021. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%
Bírom, mikor valaki annyira proli, hogy egy mozit nem tud nyugton végig ülni,l vagy kifizetni, ezért azt suttyózza le, aki azt csinálja a moziban, amit kell, filmet nézni nyugodtan és enni, inni. Aki nem érti meg, hogy ez a mozi lényege, az ne járjon oda, nem neki való, mert ő a suttyó paraszt es nem az, aki jól érzi ott magát
2021. dec. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!