Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Vennétek 250 g-os helyett 100...

Vennétek 250 g-os helyett 100 g-os őrölt kávét, ha lehetne kapni arányos áron, azaz max. fele annyiért?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért nem forgalmaznak ilyet. Sok egyedülálló van, és a 250 g-os lassan fogy el, addigra már nem olyan jó (az más kérdés, hogy valaki szerint frissen sem volt az, csak szemes kávét érdemes venni, de pár szem kávébab miatt én nem vennék kávédarálót). Régen lehetett kapni néha Omniát és Karavánt, most a neten látok 1 félét, Tchibo Family-t, de nem hiszem, hogy sok helyen forgalmaznák.

2022. jan. 20. 10:54
A kérdező szavazást indított:
Vennék
Nem vennék, pont jó a 250 g-os
Van kávédarálóm, vagy megfelelő kávéfőzőm, szemes kávét szoktam venni.
18 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont jó a 250 g, nem vennék kisebb kiszerelést mert elég hamar elfogy így is. A párom nem kávézik, így csak én fogyasztom, át szoktam önteni zárható üvegbe, úgy jobban megőrzi az aromáját.
2022. jan. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én fémdobozban tartom.
2022. jan. 20. 11:31
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen, sőt mindenből vennék kisebbet, mert kifejezetten úgy vannak a csomagolások kitalálva, hogy túlvásárold magad.
2022. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
nem vennék, mert sok fogy és úgyis fagyasztjuk. sosincs elöl 10 dekánál több, ha elfogy, kiolvad és tartja az aromáját. így nem kell annyiszor boltbe menni se (speciális boltban vesszük a helyben darált kv-t)
2022. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Kösz, ez nem is olyan rossz ötlet, kipróbálom.
2022. jan. 20. 17:27
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Jól záródik a kávé tartó üveg, úgyhogy nincs olyan vészes állapot romlás.

Ráadásul most kotyogósra vagyok utalva (ne is kérdezzétek, szomorú történet) az meg lássuk be úgyis megégeti a kávét, úgyhogy ezen a ponton mindegy neki.

2022. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én már csak french presshez használok normál (őrölt pörkölt) kávét reggel. A kotyogósról délután áttértem az instantra, és egyáltalán nem bántam meg.
2022. jan. 20. 21:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is fagyasztom, mert egyedül vagyok aki issza. Ledaráltatom a boltba és mikor hazahozom, rögtön teszem is el a felét
2022. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez a darálás is jó ötlet, köszönöm. Nem is tudtam, hogy vállalnak ilyet, bár nem jártam még rendes kávéüzletben.
2022. jan. 21. 07:52
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont jó a 250 g-os, én nagyon szeretem a kávét, és vendégszerető emberként örömmel kínálgatom is, ha jön hozzánk valaki, tehát ígyis-úgyis elgogy mindenképp, a kávéra nálam főleg igaz, hogy jobb a több! Megveszem, és ha az előző adag elfogyott, akkor bontom csak fel, és öntöm át fém dobozba, abban jól eláll a konyhaszekrényben is. Én már eleve azt is utálom, hogy a "modern mennyiségű kisebb kiszerelés" elérte a kávét is, és már van belőle 225 g-os is! Ha én negyed kilót akarok venni, akkor azt pontosan, nem csak ~nagyjából!
2022. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!