Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik cég gyártja a Freeway...

Melyik cég gyártja a Freeway Cola-t?

Figyelt kérdés
A két nagy gyártó alapkóláin(+cherry) kívül sosem voltam hajlandó meginni-persze már megvenni sem - semmilyen más kólaféleséget. Aztán egyszer csak mégis vettem egy dobozzal és meglepő módon nem öntöttem ki a második korty után, kellemesen csalódtam benne... :)

2022. márc. 1. 22:03
 1/8 anonim válasza:
38%
Lidl
2022. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Mivel Lidl-s, sztem valami német gyártmány lehet. A műanyag flakonos verzióját nem kóstoltam, viszont a dobozos nálam is nyerő, eltalálták :)
2022. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
A Lidl bérgyártatja valami ismeretlen némettel (vagy akár piacoktól függően többel), de az ilyen részletek üzleti titoknak számítanak.
2022. márc. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyébként csak megsúgom, hogy például a sajátmárkás gyümölcslevek legjava a nagy gyártók(Sió, Rauch) terméke. Illetve sokminden sem külföldi, hanem itthon készül-csomagolódik, csak valamilyen, a bolthálózat fantázianevével van ellátva... Lidl - Aldi - Auchan-Interspar és a többiek...
2022. márc. 5. 11:20
 5/8 anonim válasza:
100%
Sziasztok a Lidl,Aldi,Spar,Tesco dobozos üditőket biztos hogy a Rauch Hungaria gyartya tudom mivel ott dolgoztam
2022. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én meg a kartonjaikat gyártom :XD
2022. júl. 17. 16:09
 7/8 anonim válasza:
100%

Így igaz, ahogy az 5-ös válaszadó írja.


"A Freeway üdítőitalokat a Lidl saját márkás termékeként gyártja az osztrák Rauch Fruchtsäfte GmbH cég. A cég 1919-ben alapult, és jelenleg Európa egyik vezető gyümölcslégyártója. A Freeway üdítőitalok mellett a Rauch a Lidl számára számos más sajátmárkás terméket is gyárt, például gyümölcsleveket, gyümölcspüréket, zöldségleveket, szószokat és önteteket.


A Freeway üdítőitalok Magyarországon a Rauch Magyarország Kft.-nél készülnek, amely a Rauch Fruchtsäfte GmbH magyarországi leányvállalata. A cég 1992-ben jött létre, és jelenleg a magyarországi gyümölcslépiac egyik vezető szereplője."

dec. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megforditod es ra van irva . illtve sokszor leanyvallalatok es az anyaceg gyartja a meno markas cuccot. szoval beadod a leanyvallalat nevet google-ba es kidobja az igazi nagy ceget rengeteg csoki is ilyen
márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!