Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mennyire egészségtelen az...

Mennyire egészségtelen az energiaital?+szavazás

Figyelt kérdés

Holnap szeretnék inni egy energiaitalt, eddig még sosem ittam, mivel neten olvastam, hogy nem 1 ember rosszul lett tőle, és mentő vitte el, nem szerettem volna, hogy nekem is legyen esetleg valami bajom.

De sok ismerősöm mondogatja, milyen jó, ezért gondoltam, kóstolok egyet.

Na de melyiket?



2022. máj. 19. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Burn
Watt
Monster
Bomba
Hell
39 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Esetleg létezik valami csökkentett koffein tartalmú?
2022. máj. 19. 22:41
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem egészségtelen, pláne nem ennyi. Csak a tudatlanok terjesztik ezt az elavult információikra alapozva
2022. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Baromság az hogy egy energiaitaltól mentő fog elvinni. A Bomba és a Watt fele annyi koffeint tartalmaz mint a többi
2022. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván nem egészséges, de egytől az égvilágon semmi bajod sem lessz, amennyit én már megittam, kb a következő 10 életemben is halott lennék😀😀
2022. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Ha félsz a koffeintől (gondolom kávét sem ittál soha életedben) akkor vegyél Tutti Juice-t. Teljesen ugyanolyan az íze mint a többinek, csak koffeinmentes. Ha elém tennék egy sima pohárban ezt, meg egy klasszik koffeines energiaitalt, nem tudnám megmondani hogy melyik a Tutti.
2022. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
95%

Nem visz el a mento, de aki szerint nem karos, az jo nagyokat hazudik vagy csak szimplan buta.

A szivet tropara vagja. Egytol nem lesz bajod, de ne szokj ra.

2022. máj. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Egészségtelen, nem is kicsit, de nem ezen akarsz élni. Gondolom, mekit is ettél már. Mértékkel fogyasztva nem lesz semmi bajod tőle, az meg, hogy valaki annyira rosszul lesz, hogy mentő kell, extrém ritka és ez sajnos sok más ételtől/italtól is előfordulhat.


Szerintem egyébként a Hell a legjobb ár/érték arányban. A Burn és a Watt sem rossz, a Monster viszont fél literes kiszerelésben kapható, ami egy “kezdőnek” rengeteg, na attól tényleg megszédülhetsz, remeghetsz. A Bomba nekem nem ízlik, a Red Bull meg szörnyen túlárazott.

2022. máj. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Az az egészségtelen ha napi szinten iszod literszámra. Ha néha napján 1-1 dobozt ledöntesz attól nem lesz bajod, de javaslom hogy többnyire délelötti órákban igyad, vagy kora délután.

Én a Hellből csak a kávésat iszom meg, én inkább kávézok mint energia italozok. Maximum akkor lehetsz rosszul tőle ha koffeinre érzékeny vagy, illetve gond van a vérnyomásoddal, meg a szíveddel, akkor nem igazán kéne kóstolnod sem. Ha rendszeresen kávézol akkor egy kávé helyett nyugodtan ledöntheted, nem lesz tőle bajod.


Az egészségtelen része azzal kezdődik aki napi 2-3 vagy több dobozzal megiszik belőle és jóformán ezt issza állandóan. Na ez már káros é főleg később fog ez előjönni. Meg írtam hogy aki érzékeny a koffeinre, vagy vannak vérnyomás gondjai stb...


Ha nagyon kóstolni akarod, vegyél egyet és először csak a doboz negyedét idd megés várj vele 1-2 órát, ha úgy érzed hogy nem letttőle bajod akkor megihatod a többit, de ne egyszerre és ne sűrűn mert az tud beütni, főleg ha még nem ittál soha semmiylen koffein tartalmú dolgot.

2022. máj. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Egy energiaitaltól semmi bajod nem lesz. ANnyi benne a koffein, mint a kávéban, és van venne némi vitamin. Erősen túl van misztifikálva ez az egész energiaital téma.
2022. máj. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Egytol nem lesz bajod csak ne szokj ra. Az energiaital es az uditoitalok nem egeszsegesek. Regen neha-neha ittam energiaitalt de az utobbi kb 4-5 evben talan 1szer ittam, akkor is valakitol kaptam.

Ismertem valakit aki napi szinten itta azt a ket dobozos adrenalint es nem lett tole baja, bar nem mondom hogy kesobb sem lesz.

2022. máj. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!