Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szerintetek zseni vagyok, ezt...

Szerintetek zseni vagyok, ezt találtam fel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy az edzés mellett nem szabad megállnia az életnek.


Gondolkodtam egy kicsit nem kell hozzá sok kb. 2 perc alatt kitaláltam a dolgot, emiatt is érzem magam zseninek.


Tehát az a helyzet, hogy ugye az emberek szeretik a sört, de az alkohol tartalma miatt nem lehet ilyet megengedni.


Szóóval a helyzet az, hogy mi van akkor ha én fogom a söröcskémet, felforralom, így kimegy belőle az alkohol, majd visszahűtöm. Tádáá, alkohol mentes sör lett, igazi sör ízzel.


Ötletek? Szerintem ZSENIÁLIS.



2022. júl. 21. 10:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Jelöllek a Nobel díjra. De mi köze ennek az edzéshez?
2022. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Létezik alkoholmentes sör alapból. Bár az értelmét nem vágom, mert annyi erővel szörpöt is lehetne inni. Sörnek sem jó, üdítőnek sem mert keserű sörös ízű. Tádá... napi troll kérdés de még annak is hulladék volt, köszönjük.
2022. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A boltok teli vannak alkoholmentes sörökkel, csak úgy szólok.
2022. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Alapból van alkholomentes sör mindenhol. Nem kell hozzá egy sört kiforralni.
2022. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

De az alkoholmentes sörök nem jók, azok nem olyan ízűek mint az igazi. Általában ízesítve vannak, pl. citromos sör. Az eredetiben nincs citrom, meg más is az íze, ezzel a módszerrel az eredetit lehet megkapni alkohol nélkül.


#1, az a köze az edzéshez, hogy aki edz az általában nem iszik alkoholt, vagy max nagyon keveset, de ezzel a zseniális módszerrel ihatod korlátlanul.

2022. júl. 21. 12:29
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Végeztél összehasonlító elemzést a költségek tekintetében?


- alkoholmentes sör bolti ára


vs


+ alkoholos sör bolti ára

+ felforralás energiaköltsége (ugye rezsicsökkentés…)

+ hűtés energiaköltsége


?


Ja és a szénsavnak is búcsút lehet inteni forralás után :)

2022. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
na ezért teszem mikróba a túrórudit
2022. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%

Ha már testépítésről van szó, akkor a sör kalóriatartalma sokkal nagyobb probléma, mint a sör alkoholtartalma... :)


A forralással (igazából 78 fokon az alkohol elpárolog már, úgyhogy nevezzük melegítésnek) igazából két probléma van:

- elmegy a szénsav a sörödből

- felgyorsul az oxidáció

Ez a világosabb söröknél ilyen kartonpapíros ízt ad, erősebb, karaktereseknél meg karamelles ízt.


Keress inkább valami finomabb alkoholmentes sört (Dreher 24-ből van egy tök jó vörös sör, a Paulaner, Erdinger egész iható, Guinness 0-sa se rossz annyira), vagy ne zavarjon annak az 1-2 sörnek az alkoholtartalma. :)

2022. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%
Alkohol mentes sör kb olyan, mint a koffein mentes edzés előtti. 😄 Pont a lenyeg van kivéve belőle
2022. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 NTBS ***** válasza:
100%
Nem vagy feltaláló.
2022. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!