Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Iható az olyan kóla, ami már...

Iható az olyan kóla, ami már egy hete lett felbontva, és nem lett hűtőbe téve? Műanyag flakonos.

Figyelt kérdés
2022. dec. 11. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ment el az ereje, persze.
2022. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, csak nehogy valami bajom legyen tőle.
2022. dec. 11. 20:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet tele van káros baktériumokkal...
2022. dec. 11. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Sok bajod lehet a kólától, de az nem a hűtőben állástól lesz. :-)

Gyümölcslénél fontos, hogy felbontás után 2 nap hűtőben (bár az is eláll azért tovább), mert erjedni kezd a gyümölcslé. A kólában mi romlana meg szerinted?

2022. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor megiszom, asszem.
2022. dec. 11. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:

"Lehet tele van káros baktériumokkal..."


Ez, egyáltalán nem kizárt!!!

Abban az esetben, ha a flakonba közvetlenül beleittak, és nem kiöntötték a tartalmát pohárba!


Igaz, a kóla savassága valamennyire csíraölő hatású, ez késleltetheti, vagy gátolhatja a folyamatokat.

De mondjuk egy sima ásványvíz, vagy pláne egy gyümölcslé, amibe valaki beleivott, olyan szép tenyészetté tud válni 1-2 hét alatt, hogy tiszta horror! :)

2022. dec. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, beleittam korábban, olyan fura íze volt, inkább nem ittam meg. Olcsó, saját márkás kóla volt, tehát nem pazaroltam vele különösebben.
2022. dec. 12. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!