Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A kávét inkább a hatása, vagy...

A kávét inkább a hatása, vagy inkább az íze miatt szoktad inni?

Figyelt kérdés
A kérdés minden kávé alapú italra vonatkozik, pl. Latte machiato, presszó, cappuccino, melange, stb.

2023. jan. 14. 09:17
A kérdező szavazást indított:
Többnyire az íze miatt
Többnyire a hatása miatt
Változó
39 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Régebben a hatása miatt, de manapság már csak az íze és a megszokás miatt.
2023. jan. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Az íze miatt. Élénkítő hatását nem igazán érzem, illetve, ha pár napig nem iszok, akkor se történik semmi.
2023. jan. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Az íze miatt:)
2023. jan. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Is-is. Napi egynél nem iszom többet mert csak agyon cukrozva szeretem, az meg nem túl egészséges. Ha nagyon fáradt vagyok, szokott segíteni, de mint "desszert" is jól esik ebéd után.
2023. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eszedbe sem jut olyan, hogy mindkettő?
2023. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rám sose hatott igazán a kávé, az ízét se szerettem, amíg meg nem ismerkedtem az újhullámos kávékkal.
2023. jan. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első szempont a hatása, sok éjszakai meló. De ha lehetőségem van rá jó zamatú, ízű kávét iszok.
2023. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
presszó. ha az íze miatt iszom, akkor nem teszek bele cukrot, ha a hatása miatt, akkor teszek bele.
febr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!