Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Budapesten melyik helyen a...

Budapesten melyik helyen a legeslegrosszabb a kávé?

Figyelt kérdés

Fura kérdés, tudom, de soha nem kaptam még olyan kávét, ami tényleg annyira pocsék lett volna, hogy ne tudtam volna meginni. (Na jó, leszámítva azt az egyet, amit megsóztam véletlen, de az legkevésbé sem a kávé hibája.) A kérdés teljesen komoly, tényleg szeretnék már megkóstolni valami tényleg igénytelen feketelevest, mert még sosem volt szerencsém igazán rossz kávéhoz. (Vagy csak igénytelen vagyok.)

UI: akit esetleg érdekel, a legrosszabb csapolt sört már felfedeztem a fővárosban, privátban lehet rákérdezni, akit érdekel.



2023. márc. 3. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb csapolt sör BÁRMI, ahol a kommersz vackot adják :D


Kávé: kávézóban nem kapsz rosszat, sőt a fornetti, etc-ben is értelmest adnak, de én a Nyugatiban ittam már vizezett szrt :D

2023. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nálam. Potkávé szörnyüségböl fözöm mert rendeset nem szabad innom:-(
2023. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pályaudvari autómatás kávé azért eléggé tré szokott lenni
2023. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első: de nem mindegyikben úszkálnak azonosítatlan “darabkák” a sörben.

Második: a cikóriára gondolsz? Sajna nem talált, mert kifejezetten szeretem 😂 (persze tejben, nem vízben)

Utolsó: köszi, megpróbálom, ám valami az súgja, az is simán iható lesz :( azt hittem hallani fogok valami hírhedt csehóról ahol tényleg hányadék minőségűt adnak 😌 azért köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2023. márc. 3. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pesten nem tudom.

Romániában valami benzinkúti automatából ittam olyan rossz kávét, hogy majdnem elhánytam magam.

2023. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogyan ízesíted. Sok tejjel, sok cukorral a szar kávét is jóízűen lehet fogyasztani.
2023. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Dohányboltokban, vagy valamelyik aluljárós automatában
2023. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!